A tulipánt marhabőrből készítettem, kézzel mintáztam, festettem. Közepét egy óceán jáspis díszíti. Óceán jáspis hatásai: Jókedvre hang...

kézműves termék, készítette: Nesi
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: bőr, óceánjáspis, ékszeralkatrész, ragasztó
technika: bőrművesség, ékszerkészítés

Bőr tulipán óceán jáspissal

Bőr tulipán óceán jáspissal leírása

A tulipánt marhabőrből készítettem, kézzel mintáztam, festettem. Közepét egy óceán jáspis díszíti.

Óceán jáspis hatásai:
Jókedvre hangol, segít az életbeli változásokkon átlendülni. Fokozza az immunrendszer működését és a máj méregtelenítő hatását is serkenti.
A jáspis alapvetően tisztítja és átalakítja a fizikai testet, és védettséget biztosít viselőjének. Önzetlenségre és szerénységre nevel. Élénkíti a vérkeringést, erősíti az életösztönt és türelmet kölcsönöz tulajdonosának. Javítja a problémamegoldó képességünket, és stresszoldó hatása van. Elnyeli a negatív energiákat, tisztítja az aurát.

A medál méretei:
Magassága akasztóval együtt 8,5 cm
Szélessége: 5,5 cm
A nyaklánc hossza: 44-48 cm közt állítható

A terméket csak "postán maradóra" tudom postázni, mivel vastagsága becsomagolva meghaladja a 2 cm-t.

Bőr tulipán óceán jáspissal jellemzői

kézműves termék, készítette: Nesi

színek

termékkód
3365933

feltöltve
2019. március 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bőr tulipán óceán jáspissal szállítása

Vásárlás esetén, a termékeimet ajánlott küldeményként postázom. A díjak csak Magyarországon belüli szállításra vonatkoznak! Ha külföldre szeretnéd, hogy postázzak, előtte levélben egyeztetünk!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó ajánlott levél 700 Ft 900 Ft

Bőr tulipán óceán jáspissal alkotója: Nesi

Nesi
Üdvözlök minden Kedves Érdeklődőt!

Takács Ágnes vagyok. A népi bőrművességet kétszeres gránátalma díjas népi iparművész mesteremtől tanultam. Ezt követően én magam is oktattam.
Tanulóként és oktatóként is a hagyományos népi kultúra motívumkincsével, technikai megoldásaival dolgoztam.

Munkáimat akkor is és most is kizárólag kézi megmunkálással készítem. Úgy érzem a népi kultúra megismerése, technikáinak alkalmazása jó alap volt ahhoz, hogy továbbfejlődjek.

Önmagam az iparművészeti tárgykészítésben találtam meg. Nagy szerelmem az ékszer!

A bőrben benne rejlik a lehetőség, hogy kis finom vagy akár nagy karakteres dolgokat készítsünk belőle. Ezt kihasználva készítem tárgyaim.

Sajátos technikám alaklmazásával érdekes hatású ékszerek születnek.
Saját tervezésű ékszereim elkezdtem zsűriztetni a Képző-és Iparművészeti Lektorátusnál.

Boltomban találhatsz nem kifejezetten egyedi divatékszereket is, melyeket szintén én állítok össze.

Vásárlás esetén, a termékeimet ajánlott küldeményként postázom előre utalást követően! Utánvét nem küldök terméket!

Köszönöm, hogy meglátogattál!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: