Bortartó . A borról nekem egy évezredes dolog jut az eszembe .Szőlő művelés ,szüretelés ,préselés,must komoly fizikai munka....... Kész...

kézműves termék, készítette: retromuhely
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: bontott fa, szögek, pác
technika: famegmunkálás

Bortartó .

Bortartó . leírása

Bortartó .
A borról nekem egy évezredes dolog jut az eszembe .Szőlő művelés ,szüretelés ,préselés,must komoly fizikai munka.......
Készítettem egy bortartót 100 % kézimunkával.Csak kézifűrészt ,kalapácsot és szögeket használtam meg persze a szemmértéket.
Igyekeztem olyan fákat választani hozzá ami úgymond a patinát és a kort próbálja szimbolizálni.

Remek ajándék lehet karácsonykor.
100% kézimunka.

A borok és a poharak nem képezik eladás tárgyát ! Csak demonstrációs célból lettek fotózva !

Bortartó . jellemzői

kézműves termék, készítette: retromuhely

technika

színek

termékkód
3368743

feltöltve
2019. március 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bortartó . szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Bortartó . alkotója: retromuhely

retromuhely

Jómagam nem vagyok iparos ember de szeretem a múlt századi tárgyakat ,eszközöket ez különösen érvényes a 50-60-70-es évekre.

A magam módján kis átalakítással,más formában de szeretném újra életre kelteni az ezekből az évekből való tárgyakat.

Szívesen keltem életre az öreg vagy már kidobásra ítélt faanyagot.

Szeretem látni amikor kis csiszolással,pácolással ,lakkozással újra megszólal ,életre kel a faanyag és új formában ismét hasznos tárgy,bútor válik belőle.

A termékek java-része egyedi vagy kis darabszámú mert van úgy hogy abban a formában csak egy-egy darab készül belőle.

Kérem tekintsék meg az oldalt és böngésszenek kedvükre.

Köszönettel:T.György

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: