Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Merengő

Merengő leírása

késztermék, azonnal szállítható

30x40 cm-es akril festmény, feszített vásznon.

A kép mély színeivel, a színek kavalkádjával kiemelkedik a fehér fal síkjából.
Igazán szembeötlő lehet egy nappaliban, vagy a lakás bármily pontján.
A festmény egy példányban készült, keretezést nem igényel, az oldalai a kép tónusának megfelelően festettek.

Merengő jellemzői

képzőművész termék, készítette: EraBera57
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3271735

feltöltve
2018. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Merengő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Merengő alkotója: EraBera57

Balogné Szabó Erika vagyok, 3 éve nyugdíjas, régebben banki alkalmazott .
Néhány éve már tudom, hogy a saját kezűleg készített tárgyak nagy boldogsággal, megelégedettséggel töltenek el.
Először kb. 5 éve megtaláltam egy kerámia festő stúdiót, sok-sok tárgyat festettem meg, bögréket, tányérokat és még sok használati tárgyat. Lehetőségem volt különféle stílusokat kipróbálni. Később megismerkedtem az agyaggal, ami teljesen elvarázsolt. Az, hogy egy marék agyagból bármit elkészíthettem, majd megfesthettem fantasztikus volt, és ma is az, ha lehetőségem nyílik rá.
4 éve elvégeztem egy jobb agyféltekés rajztanfolyamot, ahol megtanultam a rajzolás alapjait és sok minden mást. A tanulást nem hagytam abba, rajz táborokba járok, ahol a tanáraimtól rengeteget tanulok. Itt kezdtem el festeni, a színek, a hangulatok, az alkotás szabadsága magával ragadott. Bár referencia fotókkal dolgozom, de igyekszem, sőt törekszem arra, hogy ne másolatokat készítsek, hanem saját színvilágomat, látásmódomat juttassam kifejezésre. Képeimet mindig nagy kíváncsisággal készítem, mert alkotás közben alakítom az eredeti képet .
Nagy élvezettel és szeretettel festek, remélem, aki megtisztel azzal, hogy érdemesnek tartja képeimmel díszíteni lakását, érezni fogja a bennem rejlő érzéseket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: