Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu
Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu
Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu
Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu
Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu Sörös-biomézes-tojásos samponszappan - szépségápolás - sampon & hajápolás - Meska.hu
A mézes-tojássárga keveréket régóta használtam hajmosáshoz, ha nem volt kedvem a samponokhoz.Kiválóan tisztította és ápolta a hajamat, fejbőrömet. Most a samponszappanomat egészítettem ki a méz, sör és tojássárga hatóanyagaival. A sörről is köztudott, hogy milyen csillogóvá teszi a hajszálakat, táplálja a hajhagymákat. Makadámiaolajjal ápol ez a samponszappanom, amiről tudni kell, hogy a bőrrokon hatóanyagai révén könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeibe, a szervezet sajátjaként fogadja el, puhítja, simítja és gazdagon hidratálja a bőrfelületet, de nem zsírosítja, ami fejbőrnél kifejezetten előnyös. A tojássárga lecitint tartalmaz, ami természetes zsíroldó és tisztító anyag. A szappant citrom, geránium és szantálolajokkal illatosítottam. Biokamilla tea és világos sör adja a vizes összetevőket, kókuszolaj, olivaolaj, ricinusolaj, mogyoróolaj, kakaóvaj és makadámiaolaj adja a szappan olajos alapját. Sárgaagyagot tettem még a szappanomba. A sárga agyag rendkívüli gyógyító hatású pl. alkalmas ekcéma kezelésére is. Nagyon intenzív hatású. Nagyszerű sejtregeneráló, méregtelenítő-, összehúzó- és gyulladáscsökkentő hatású.Ásványianyag tartalma - K, Mg, Si, Na, K, Fe - mellett tartalmaz luti peloidokat és nátrium-kloridot(tengeri só). Normál és száraz hajra ajánlom. A termék súlya: 80 gramm Személyes átvétel Budapesten lehetséges. A termékek árát Paypalon, banki átutalással, vagy készpénzzel is fizetheted.
Összetevők

oliva olaj, kókuszolaj, rizskorpa olaj, ricinusolaj, bio méz, tojássárga, sárgaagyag, pilzeni sör, makadámiaolaj, 100%-os tisztaságú illóolajok


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

kozmetikum készítés


Jellemző
szépségápolás, sampon & hajápolás, környezetkímélő, pálmaolajmentes

Színek

barna, sárga


Termékkód

3237127

Személyes átvétel Budapesten(Nyugati, Oktogon és Corvin köz) lehetséges.
A termékek árát banki átutalással, személyesen készpénzzel is fizetheted.
6500 Ft-os vásárlás felett 390 Ft a Foxpost automata költsége.
12000 Ft feletti vásárlás esetén mindenfajta szállítás( Foxpost automata, Foxpost futár) ingyenes.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Szeged)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
8500 Ft felett előre utalással Foxpost automata
690 Ft 690 Ft
12000 Ft-os rendelésnél előre utalással Foxpost automata
0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
2 390 Ft 2 190 Ft
18000 Ft-tól előre utalással Foxpost futárszolgálat
0 Ft 0 Ft

Készítette

Nadler

Nadler

Boldogok a szappankészítők!

5 (10694)

Nadler boltja  ›

Róla mondták

“Első alkalommal rendeltem a Meskáról, teljesen elégedett vagyok a termékekkel, kommunikációval, szállítással. Máskor is jövök majd! 😊”

Noémi574422

Nadler további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek