Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

KIÁRUSÍTÁS Csipkés, filc angyalszárny karácsonyfa dísz, függő, ajándékkísérő

KIÁRUSÍTÁS Csipkés, filc angyalszárny karácsonyfa dísz, függő, ajándékkísérő leírása

késztermék, azonnal szállítható

A MEGADOTT DARABSZÁMNÁL TÖBBET ABBAN AZ ESETBEN TUD VÁSÁROLNI, HA SZEMÉLYESEN VESZI ÁT KARÁCSONYIG!
POSTÁZÁS ESETÉN CSAK A KÉSZLET EREJÉIG, LEGKÉSŐBB DEC. 18-IG ELUTALVA A VÉTELÁRAT, TUD VÁSÁROLNI.

Dupla réteg filcet rögzítettem egybe és tetejét csipkével díszítettem. Erre a a felületre kerültek a kerámia gyöngyök, így igazán elegáns és csinos megjelenése lett, amitől nem csak egy egyszerű filc dísz.
Hátoldala csillámos hópelyhes, így ha meg is fordul a fán, akkor is szép látványt nyújt.

Magassága 8 cm-es, szélessége 6,5 cm körüli. Gyöngyházfényű cérnával akasztható a fára.

Budapest területén személyesen átvehető, belföldre ajánlott levélként kerül feladásra, mennyiségtől függően postaládába vagy postán maradóként.
Továbbá FoxPost és futár segítségével is el tudom juttatni a célig.

A karácsonyi időszak alatt (december 31-ig) a 12.000 Ft-ot meghaladó rendelésekre INGYENES SZÁLLÍTÁST biztosítok!

KIÁRUSÍTÁS Csipkés, filc angyalszárny karácsonyfa dísz, függő, ajándékkísérő jellemzői

kézműves termék, készítette: Albertina
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3272634

feltöltve
2018. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KIÁRUSÍTÁS Csipkés, filc angyalszárny karácsonyfa dísz, függő, ajándékkísérő szállítása

Szeptember 1. és december 31. között 12.000 Ft-os kosárérték felett a kiszállítás INGYENES!!

Budapesten Keresztúron és az Örs vezér terén van lehetőség személyes átvételre, belföldre gondos csomagolást követően előreutalással különböző szállítási módok vehetők igénybe! Utánvétkezelés ügyében keress fel kérlek privátban!
FoxPost, FoxPost házhoz szállítás, PostaPont (ajánlott levélként postán maradóra), MPL házhoz szállítás.
A szállítási módoknál érdemes figyelembe venni, hogy a FoxPost kiszállítási ideje automatába átlag 2 nap, házhoz 3 nap; míg az MPL az esetek legnagyobb százalékában feladást követő napon már kézbesít.
A PostaPontos, postára kézbesítés is átlag 2-3 nap.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 580 Ft 860 Ft
MPL házhozszállítás előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
PostaPont előre fizetéssel 1 090 Ft 1 245 Ft

KIÁRUSÍTÁS Csipkés, filc angyalszárny karácsonyfa dísz, függő, ajándékkísérő alkotója: Albertina

Albertina Üdvözöllek!

Köszönöm, hogy benéztél és hogy kíváncsi vagy rám :) Mindig értékeltem és értékelni is fogom azokat az embereket, akiknek igénye van a tömegcikkeken, divaton túlnézve észrevenni, felfedezni a kézműves, egyedi dolgokat. Sokszor sokféleképpen hangzott már el, hogy a készítőnek miért okoz örömet megalkotni valami kedvére valót, s hogy szerinte mi rejtőzik egy-egy műben.

Én sem vagyok ezzel másképp. Nálam az alkotás egy örökös hajtóerő, erről szól az életem. Ha rossz napom van, az interneten vagy lakberendezős boltokban szeretek bóklászni, attól garantáltan felvidulok. Ezen helyekről és természetesen saját kútfőből erednek az ötletek és izmosodnak létező termékké.
Minden érdekel! Illetve vannak technikák, amelyeket nem érzek magaménak, ezzel nem is próbálkozom, de ámulattal csodálom a varrós, gyöngyfűzős kreatívokat! Én inkább úgy működöm, hogy ha valami megformálódik a fejemben "ezt akarom megcsinálni!", megkeresem hozzá a módot. Ha varrni kell, hát azt teszem, vagy ragasztok, forrasztok, drótot hajlítok.
Szívesen valósítok meg elképzeléseket, bár bevallom, ha nem találok rá a hangra, nem sikerül.

Általánosságban elmondhatom, hogy minden egyes darabban benne van a mosolyom, szívem, lelkem. Az öröm és a tudat, hogy valaki boldog lesz attól, amit tőlem kap/vásárol. Akkor, amikor ez történik, nincsen más, csak harmónia.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: