Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Meseváros figurákkal

Meseváros figurákkal leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Ez a készlet nem csak a szokásos elemeket tartalmazza,hanem figurákat is. Jelenleg csak megrendelésre készül!

Meseváros figurákkal jellemzői

kézműves termék, készítette: mdovakdia
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

saját alapanyag
fakocka

színek

termékkód
3272906

feltöltve
2018. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Meseváros figurákkal szállítása

A szállítás az érvényes belföldi postai díjszabás szerint alakul! Utalás előtt kérlek egyeztessünk,mivel az árak tájékoztató jellegűek!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Meseváros figurákkal alkotója: mdovakdia

mdovakdia Makrai-Dovák Diána vagyok, két kislány édesanyja. A meseváros nagyobbik lányommal egy időben született meg! Férjem asztalos és kértem tőle egy adag natúr fakockát ,hagy rakosgassuk a kislányommal unaloműzőként. Egyik délután -alvásidő alatt- kezembe akadtak a kockák és gondoltam olyan unalmasak ,kifestem őket színesre. Közben továbbgondoltam,miért ne lehetne egyiken-másikon ablak, aztán ajtó, mi lenne, ha az egyik fa, másik bokor lenne? Ébredés után nagy volt az öröm és a városka is folyamatosan épült szépült. Mostanra sem állt meg a fejlődésben...sőt te is segíthetsz a folytatásban saját ötleteiddel. Valósítsuk meg együtt egy közös kis világot! A fakockák alapja natúr fenyő ,ami festek és lakkozok. A készletek egyedivé tehetők akár a gyerkőc nevével.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: