Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra

Pici, visszafogott, a csillogás miatt mégis szemet gyönyörködtető sujtás fülbevalót készítettem. A készítésnél felhasználtam: - sujtás...

iparművész termék, készítette: Kicsiyu
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: sujtás zsinór, swarovski kristály , nemesacél fülbevaló alap, kásagyöngy
technika: ékszerkészítés

Termék ára: 3 990.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra

Termék ára: 3 990.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra leírása

Pici, visszafogott, a csillogás miatt mégis szemet gyönyörködtető sujtás fülbevalót készítettem.

A készítésnél felhasználtam:
- sujtás zsinór (fehér)
- swarovski kristály
- japán kásagyöngy
- nemesacél fülbevaló akasztó (francia kapcsos)

A hátulját puha műbőrrel borítottam. Nagyon könnyű darab, nem húzza le a fület!

A nemesacél akasztó nem allergizál, fémérzékenyek is bátran viselhetik.

A fülbevaló méretei:
- hossza (akasztó nélkül): 2,5 cm
- legszélesebb pontján: 1,8 cm

Kérésre szívesen elkészítem Neked más színben is.

Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra jellemzői

iparművész termék, készítette: Kicsiyu

színek

termékkód
3370836

feltöltve
2019. március 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra szállítása

A termékeket minden esetben ajánlott küldeményként postázom, buborékos borítékban, a fizetés beérkeztétől 1-3 munkanapon belül. (Egyedi megrendelés esetén a termék elkészülése után, előre egyeztetett időpontban.) Személyes átvételre Debrecenben van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 795 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 960 Ft 1 960 Ft
Postán maradó küldemény 795 Ft 795 Ft

Hófehér sujtás fülbevaló swarovski kristállyal - Menyasszonyi sujtás ékszer - Sujtás ékszer esküvőre és hétköznapra alkotója: Kicsiyu

Kicsiyu
Üdvözöllek a boltomban!

2012 óta készítek ékszereket. Kipróbáltam több technikát is, de fő szerelmem a sujtás és gyöngyhímzett ékszerek lettek. Készítek az egészen apró, egyszerű daraboktól a hatalmas, látványos ékszerekig szinte bármit.

Egyedi megrendeléseket is szívesen teljesítek, így ha valami saját elképzelésed van, azt is szívesen megvalósítom Neked.

Örülök, hogy benéztél hozzám, kellemes időtöltést kívánok az ékszereim birodalmában! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: