A váza mindkét részét maroktechnikával készítettem el. Az ősi kialakítási mód szinte elvárta a modern díszítési forma alkalmazását. A v...

kézműves termék, készítette: SzEdithcsakegyvan
anyaga: fazekasagyag, máz alatti festék, ólommentes fedőmáz
technika: kerámia

Tojás alakú két részes váza

Tojás alakú két részes váza leírása

A váza mindkét részét maroktechnikával készítettem el. Az ősi kialakítási mód szinte elvárta a modern díszítési forma alkalmazását. A virágtartó mindössze 13 x 8 cm-es.

Tojás alakú két részes váza jellemzői

kézműves termék, készítette: SzEdithcsakegyvan

technika

színek

termékkód
3274103

feltöltve
2018. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tojás alakú két részes váza szállítása

Ha valamely egyedi darabomból mégis többet szeretnél, a "reprodukció" kb. három hetet vesz igénybe (formázás, száradás, égetés, mázazás, újabb égetés).
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség. Egyébként a DPD-re bízom a kerámiákat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Tojás alakú két részes váza alkotója: SzEdithcsakegyvan

SzEdithcsakegyvan
Mintegy tíz éve kezdtem kerámiakészítéssel foglalkozni.A tárgyaimat általában agyaglapból vagy marokedény-technikával készítem, 980 fokon égetem. Színezésre általában engobot vagy máz alatti festéket használok, de szeretem díszítésre használni az üvegport vagy újabban az arany-fóliát.
Nagy csodálója vagyok a régi japán kerámiának - ennek hatása néhány munkámon tükröződik is.
Amit nem szeretek: ismételni magam, így valóban mindenből csak egy van. (Kérésre, persze, többször is megcsinálom "ugyanazt" a tárgyat, de az alap az egyszeriség.)
A munkáimat szeretem személyesen átadni - mivel Budapesten élek, erre legjobb helynek valamelyik pályaudvar vagy annak környéke bizonyul. Szeretem tudni, kihez kerülnek, hol töltik el majd a - remélem, hosszú - életüket (tehát még egy picit szentimentális is vagyok).
Nagyon köszönöm, ha az olvasásban - érdeklődésben eddig eljutottál.
Ha még tudni szeretnél valamit, várom a jelentkezésedet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek