Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló

A fülbevalók lámpagyöngyeit magam olvasztottam gázláng fölött muranoi üvegrúdból. Hossza akasztóval 6 cm.

kézműves termék, készítette: marianne
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: moretti üvegrúd, kézzel készült lámpagyöngyök, üveg, réz
technika: ékszerkészítés, üvegművészet

Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló

Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló leírása

A fülbevalók lámpagyöngyeit magam olvasztottam gázláng fölött muranoi üvegrúdból.
Hossza akasztóval 6 cm.

Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: marianne

saját alapanyag
lámpagyöngyök

jellemző

színek

termékkód
3368240

feltöltve
2019. március 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló szállítása

A lámpagyöngy ékszerek normál viselet mellett nem sérülnek, de kérlek vízben, uszodában ne viseld őket.
Egy kedves ismerősöm évek óta "teszteli" őket fegyveres haditornán: a gyöngyök sértetlenül "tűrik a kiképzést" :)
Ha mégis gond merülne fel velük kapcsolatban, jelezd légyszi - orvosoljuk.

Személyes átvétel: - Budapesten, a XVI. kerületben, a Sashalmi HÉV megállójánál oldható meg

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 520 Ft 0 Ft

Olivia - rusztikus lámpagyöngy fülbevaló, beige kék üveggyöngy fülbevaló, bohém fülbevaló, boho fülbevaló alkotója: marianne

marianne
Szia Kedves Látogató!

Boltomban muranoi üvegrúdból, (gázláng fölött) saját kezűleg olvasztott gyöngyeimből (lámpagyöngy) készült ékszereimet találod - amelyekből csak egyet készítek.

- ha valamelyikhez hasonlót szeretnél, örömmel állok rendelkezésedre :)

- az ékszert szívesen méretedre igazítom :)
- visszatérő vásárlóimnak 10% kedvezmény jár :)
- ha boltomban egynél több terméket vásárolsz, a postaköltséget én fizetem :)

POSTÁZÁS:
- a terméket mindig ajánlottan, buborékos borítékban küldöm
Személyes átvétel: - Budapesten, a XVI. kerületben

Kellemes nézelődést kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek