Szereted a madarakat? Kedveskedj a téli etető mellett itatóval is. Ez az itató nem csak a madarak kedvence lesz, hanem a kerted dísze ...

kézműves termék, készítette: MozaikMagus
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kerámia tál, üvegmozaik, ragasztó, fuga, üvegkavics, folyami kavics, fagyálló csempe
technika: mozaik

Vízi világ - madáritató, fürdető

Vízi világ - madáritató, fürdető leírása

Szereted a madarakat? Kedveskedj a téli etető mellett itatóval is.
Ez az itató nem csak a madarak kedvence lesz, hanem a kerted dísze is, amit télen is szívesen használnak a kert madarai. Meglásd, hálásak lesznek érte.Téged pedig különleges látvánnyal örvendeztetnek meg.
Az itató üvegmozaikkal borított, folyami kaviccsal gazdagított.
élen bírják a hideget!

Méretei: szélessége 41,5 cm, magassága 72,5cm
A láb talpátmérője 28 cm
A láb és a tál külön darabok
A láb súlya 14,6 kg, így biztos lábakon áll.
A tál súlya 8,8 kg. Meg tudod emelni könnyen egy vízcseréhez.

A lábat lehetőséged van fixen rögzíteni, vagy akár tovább nehezíteni.
Átvétel a súlya és a féltés miatt csak személyesen. Budapesten és Szentendre közeli környékén (előleg utalás!) térítésmentesen házhoz szállítom. Pest megyében pedig benzin ktg fejében.

Vízi világ - madáritató, fürdető jellemzői

kézműves termék, készítette: MozaikMagus

technika

színek

termékkód
3549521

feltöltve
2019. október 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vízi világ - madáritató, fürdető szállítása

Apróbb mozaikos tárgyakat (dobozokat, kavicsokat) futárral juttatom el hozzád!.
A termékek súlya, mérete különböző, ezért kérlek utalás előtt beszéljük meg a pontos összeget.
Ez lehet 990, 1190 1249. Mindig a súlytól, a mérettől és a kézbesítési helytől függ. (házhoz, vagy automata)

A nagyméretű mozaikos képeket és a kültéri mozaikos tárgyakat a súlya és a féltés miatt csak személyes átvétellel ajánlom Budapest északi részén, vagy Szentendre és környékén.
Budapest többi részére, vagy Pest megyében benzin ktg térítése ellenében vállalom a kiszállítást.

A rendelésre készülő termékeknél 40% előleget szeretnék kérni. Bizonyára megérted, amíg a rendeléseden dolgozom, addig másikat nem tudok vállalni. Ha netán mégsem kérnéd a terméket, mert meggondolod magad, elesek másik megrendeléstől. Tehát az előleget biztosítékul kérem.
Kártyás fizetés esetén Neked a Meska ad garanciát, addig nem jutok a pénzemhez, míg át nem adom a terméket.
Rendelésre történő kültéri nagy, mozaikos tárgyak készítése időjárás függő, tavasztól őszig készítem! Kérem megértésedet!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Vízi világ - madáritató, fürdető alkotója: MozaikMagus

MozaikMagus
Kirakatrendező és dekoratőrként "nőttem fel", a dekorálás, a díszítés a széppé tevés a lételemem.
Mozaikkal néhány éve foglalkozom. A mozaik után az üvegmozaik, aztán az üveg, majd az üvegolvasztás varázslatos világa ejtett rabul.

Először egy két apróságot készítettem a család és a közeli ismerősök számára, majd, a házunk körül minden létező dolgot, ami kívánta, mozaikkal díszítettem. Amikor elfogyott akkor újra másoknak kezdtem készíteni a mozaikos tárgyakat.
Így jut most Neked is, amit szívvel lélekkel, örömmel készítek.

Az üveg olvasztásának szükségességét a mozaik képek érdekesebbé tétele hozta magával.
Olvasztás közben olyan izgalmas színek, formák születnek, hogy medálként, fülbevalóként álmodom tovább őket.
Üveg ékszereim egyediségében biztos lehetsz, mert az ugyanúgy előkészített két ékszer is eltérően olvad össze a kemencében.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek