Csipke-mandala... kelengyésládika...

Kvül-belül hófehér, csipkézett ládika... antik, fém fogantyúkkal az oldalán... emlékeknek, iratoknak, kissebb-nagyobb kincseinknek... D...

Csipke-mandala... kelengyésládika...

Csipke-mandala... kelengyésládika... leírása

Kvül-belül hófehér, csipkézett ládika... antik, fém fogantyúkkal az oldalán... emlékeknek, iratoknak, kissebb-nagyobb kincseinknek... De elegáns ajándék lehet az ifjú párnak, menyasszonynak...
A ládát személyessé teheti egy táblácskán szereplő név -az ifjú páré, az újszülötté...
Mérete: 27x 23 x 13 cm - 5600 Ft

Csipke-mandala... kelengyésládika... jellemzői

Csipke-mandala... kelengyésládika... alkotója: nyilike

nyilike
Hiszem, hogy a szép... nem csak "legelteti a szemet", de melengeti a lelket is... legyen az gondolat, szó, tett, mozdulat, vagy tárgy... A boltocskámban olyan dísztárgyakat szeretnék mások számára kínálni..., amik nem csak praktikusak, hanem szemet gyönyörködtetőek is, és fordítva... :)
Óvónéni vagyok... és kutatója, művelője a régi és új kézműves technikáknak... S bár mindegyiket nagyon szeretem /nemezelés, batikolás, gyöngyözés, stb./... a decoupage technikában lelem talán a legnagyobb örömöm...Bízom benne, hogy amíg engem a készítés boldogít... addig másokat az elkészült "alkotások"... :)