Karácsonyi angyalszárnyas szív dísz

Anne Home - Karácsonyi dekorációk KÉSZLETEN! Karácsonyi mintás pamutvásznakból készítettem ezt a romantikus vintage stílusú, angyalszá...

kézműves termék, készítette: annetextil
anyaga: pamutvászon, vlies, arany zsinór
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

Karácsonyi angyalszárnyas szív dísz

Karácsonyi angyalszárnyas szív dísz leírása

Anne Home - Karácsonyi dekorációk KÉSZLETEN!

Karácsonyi mintás pamutvásznakból készítettem ezt a romantikus vintage stílusú, angyalszárnyas szív dekorációt.
A szív két oldala eltérő karácsonyi mintás pamutvászon, a szárnyak fehér filcből készültek.

Romantikus dísz lehet lakásba (ajtóra, kilincsre, szekrény gombjára, karácsonyfára), vagy apró ajándéknak mikulásra, karácsonyra vagy csak úgy magadnak mert megérdemled :)

A szív maga 14 cm hosszú + az akasztó.
HandMade by Anne 2018/11.

További karácsonyi zsákok, textil dekorációk: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/43934

***Ha más nagyobb termékkel együtt vásárolod meg, akkor a nagyobb terméknél feltüntetett, több termékre vonatkozó szállítási díjjal számolok, abban az esetben csomagként is kérhető a szállítás.

Karácsonyi angyalszárnyas szív dísz jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

színek

ajándék nekik

termékkód
2495790

feltöltve
2018. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsonyi angyalszárnyas szív dísz szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 300 Ft 1 300 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 000 Ft 700 Ft
MPL posta csomagautomata 700 Ft 500 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 800 Ft 600 Ft
FOXPOST csomagautomata 600 Ft 500 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 000 Ft 700 Ft