Termék neve:Piros papagáj Méret:90X90 cm Leírása:Trópusi hangulatú selyemkendő,papagáj motívummal.Vibráló,gazdag színek,részletes kido...

kézműves termék, készítette: chakrasilk
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: habotai selyem, dupont selyemfesték
technika: selyemfestés

Piros papagáj

Piros papagáj leírása

Termék neve:Piros papagáj
Méret:90X90 cm
Leírása:Trópusi hangulatú selyemkendő,papagáj motívummal.Vibráló,gazdag színek,részletes kidolgozás jellemzi ezt a vidám hangulatú kendőt.Minden termékem egyedi,kézzel festett,nem használok sablonokat.
Ára:24800 ft
Minőségi selyemre festett,francia gőzölős festékkel.

Piros papagáj jellemzői

kézműves termék, készítette: chakrasilk

technika

színek

termékkód
3581472

feltöltve
2019. november 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros papagáj szállítása

Budapesten személyes átvételre is van lehetőség.
Amennyiben nem vagy megelégedve a termékkel úgy 14 napon belül küldd vissza eredeti állapotában és visszatérítem az árát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Piros papagáj alkotója: chakrasilk

chakrasilk
A Selyem és Én...
Szerelem volt első látásra.
Lányom születése után úgy éreztem hogy a régi világom már nem elégedetté így más terület felé kacsintgattam.A selyemfestésben találtam meg a számomra teljes elégedettséget és boldogságot nyújtó tevékenységet.
Szerettem volna valamennyit visszaadni abból a csodából ami velem történt azzal hogy Anya lehettem.
Kora gyerekkorom óta szeretem a képzőművészetet,meglátni a csodát és szépséget az apró dolgokban is.Nézni egy festményt miközben bennem ragad a levegő mert elborítanak az érzések.
Témáim sokszínűek ahogy a selymeim is.Minden munkám egyedi és megismételhetetlen.Nem használok sablonokat,szabad kézzel festek,hagyom hogy a pillanatnyi érzéseim ,gondolataim,hangulatom vezessen.
Szeretem a selymet mert mindig más,sose viselkedik kétszer ugyanúgy így mindig egy újabb kihívás .Teljesen elvarázsol ,órákig tudom nézni ahogy a selyemfesték dolgozik a selymen és mindig egy újabb,megismételhetetlen csoda születik belőle.Minden elkészült munkámhoz fűz valami emlék,érzés,gondolat.Teljes szívemet belerakom minden egyes munkámba,hiszem hogy csak így lehet kimagaslót alkotni.Csak a legjobb francia gőzölős festéket használom és minőségi selyemre festek,nem engedek a minőségből.
Remélem sokaknak fog örömet okozni a mindennapokban is!
Szívesen megvalósítok egyedi igényeket,elképzeléseket is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek