Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kötött, fehér, hófehér mellény 2 éves kislánynak

Kötött, fehér, hófehér mellény 2 éves kislánynak leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Egy nagymama rendelte, 92-es méretben kicsi unokájának. Viselje kis tulajdonosa egészséggel!

Hófehér akril szálból kötöttem, csipke mintával, rózsaszín gombokat varrtam rá.

Elől-hátul egyformán mintás.

Már van gazdája, de ha kell valami hasonló, írj, hamar megkötöm!

Mellbőség; 60cm, hossz 39cm.

Színesből is vállalom, sokféle pamutom van!

Kötött, fehér, hófehér mellény 2 éves kislánynak jellemzői

kézműves termék, készítette: AnniMari
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
3280654

feltöltve
2018. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kötött, fehér, hófehér mellény 2 éves kislánynak szállítása

MEGKÉREK MINDENKIT, ERRE A HÓNAPRA MÁR NE RENDELJEN, DECEMBERRE ÚJABB MEGRENDELÉSEKET NEM TUDOK TELJESÍTENI!
JANUÁRRA SZÍVESEN VÁLLALOK ÚJRA!

MEGKÉREK MINDENKIT, AKIT ÉRDEKELNEK A TERMÉKEIM, REGISZTRÁLJON!!!!!!
HIÁBA VÁLASZOLOK "vendeg....." ÉRDEKLŐDŐKNEK, NEM KAPJÁK MEG A KÜLÖNBEN GYORS ÉS RÉSZLETES VÁLASZOM. EDDIG LEGALÁBB 10 "vendeg...." GONDOLJA RÓLAM, HOGY LINK VAGYOK, NEM LEHET RÁM SZÁMÍTANI. PEDIG MINDÍG IGYEKSZEM GYORS, PRECÍZ VÁLASZT ÍRNI!

A postázást csak ajánlottan vállalom, esetleg + elsőbbségivel, a mindenkori díjszabás szerint, a súly függvényében.

A minőségre mindig nagyon ügyelek, de ha mégis bármi gond támadna, írj, találunk megoldást!

Ha számlát kérsz, kérlek előre jelezd, különben nyugtát küldök.

HA ÚGY ÉRZED VISSZA KELL KÜLDENED, AMIT VETTÉL TŐLEM, NAGYON KÉRLEK AZT A SZÁMLÁVAL, VAGY NYUGTÁVAL EGYÜTT KÜLD VISSZA. HA MEGHIUSÚLT AZ ADÁSVÉTEL, SZTORNÍROZHASSAM A KIBOCSÁJTOTT BIZONYLATOT!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
MPL csomagautomata 889 Ft 889 Ft

Kötött, fehér, hófehér mellény 2 éves kislánynak alkotója: AnniMari

AnniMari

Kedves Látogató!

Az emberiség azon részéhez tartozom,akik nem tudnak nyugton megülni, ha nem mozog a kezük, és közben nem száguldoznak a gondolataik, hogy mi legyen, milyen legyen, a következő darab, ami ebből a "kényszerből" születik.

Ha megnézed, mi minden foglalkoztat engem, megköszönöm. Ha találsz közte kedvedre valót, büszkévé teszel.
Ha "túl sok vagyok",elnézést.

Kívánok kellemes nézelődést, jó hangulatot a válogatáshoz, és ezen felül is, minden jót!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek