Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szirom karkötő

Szirom karkötő leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

A karkötő műanyag alapra, keresztszemes hímzéssel készül.
Hátoldalát filc anyaggal borítom, majd a végén szalagvéggel rögzítem a T-kapcsot.

Szélesség: 2,2 cm
Hosszúság: csukló mérettől függ.

A szín és a szélesség megbeszélés szerint variálható.

Szirom karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: Nikoldesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

jellemző

termékkód
3282477

feltöltve
2018. november 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szirom karkötő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 650 Ft

Szirom karkötő alkotója: Nikoldesign

Nikoldesign Köszöntöm oldalamon,
Horváth Nikolett vagyok, hobbi kézműves, két kisgyermek anyukája.
Gyerekkoromban a dédimamámtól ismertem meg a kalocsai minták hímzéstechnikáját de az évek során feledésbe merült míg kb.10 évvel ezelőtt egy barátnőm meg nem mutatta a keresztszemes hímzés technikát. Szerelem volt első "öltésre" ami hobbinak indult de mára már mondhatni szenvedéllyé vált.
Nagyon sok kisebb-nagyobb mintát elkészítettem már szeretteimnek, barátoknak ajándékba, ünnepekre de mégis mindig az hajtott, hogy valami különlegeset és egyedit készíthessek.
Ezért kezdtem el ékszereket készíteni ezzel a technikával mert úgy gondoltam ez tényleg nem mindennapi és remélem, kedves Látogató, hogy Önnek is ez a véleménye :)
Szeretem személyre szabni az ékszerek hangulatát, formáját, ezért ha esetleg felkelti érdeklődését bármelyik vagy esetleg egyéni elképzelése van, mindenképpen egyeztessünk, hogy együtt tervezhessük meg :)

Az ékszerek mellett természetesen készítek még kisebb díszeket és használati tárgyakat is.

Kellemes böngészést kívánok!

Üdvözlettel,
Nikol

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek