Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fekete-fehér Shibori sujtás fülbevaló

Fekete-fehér Shibori sujtás fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Igazán elegáns, alkalmi darab, tökéletes kiegészítője bármely alkalmi szettnek. A fülbevaló egy hófehér valódi selyem köré épült, amelyet alulról sujtás dísz ékesít. A sujtás mintához fekete hematit ásványt használtam.
A fülbevaló hátát fekete műbőrrel fedtem be.
A fülbevaló hossza: 6.5 cm és nikkelmentes akasztóval van ellátva.

Fekete-fehér Shibori sujtás fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: rimesi
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3283633

feltöltve
2018. november 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete-fehér Shibori sujtás fülbevaló szállítása

Az ékszerek átvételét / szállítását illetően az alábbi opciók a mérvadók:
1. Előreutalás ellenében (ajánlott levéllel, igény szerint elsőbbségivel) feladott postai küldemény, amelynek ára a termék árához hozzáadódik.
2. Több termék egyidejű vásárlása esetén a szállítási díjat én állom. Szett vásárlása esetén (bármilyen összeállításban) a szállítási díjat minden esetben én állom. Ez esetben csak a termékek árát kérném utalni, a szállítási díjat már nem (még ha a rendszer automatikusan hozzá is számolja).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 515 Ft 655 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 535 Ft 765 Ft

Fekete-fehér Shibori sujtás fülbevaló alkotója: rimesi

rimesi Kedves Ékszerkedvelők!

Boltomban sujtás ékszereket találtok (hol egyedülálló fülbevalókat, hol szetteket - medálos nyaklánccal, nyakékkel, karkötővel).

Mottóm a "Szolid elegancia", amellyel azt a meggyőződésemet szeretném hangsúlyozni, miszerint az elegáns megjelenés nem csupán a kiváltságosoké és legfőképpen nem márkajelzés kérdése.
Jóllehet a sujtás - véleményem szerint - egy nagyon elegáns ékszerkészítési technika, én igyekszem az ékszereimmel ezt az eleganciát közelebb hozni a hétköznapi megjelenésünkhöz. Olyan ékszereket készítek, amelyek kényelmesen viselhetők munkahelyen, egy esti buliban, de akár egy városnézős kiránduláson is.
Mindemellett természetesen az alkalmibb darabok is megtalálhatóak a készletemben, hiszen szerencsére az életünk nem csak rutin hétköznapokból áll. :)

Az ékszereket egy bájos ajándék-csomagolásban küldöm el, így ha ajándékba szánod, nem kell tovább törnöd a fejed, hogy miben tudnád odaadni. Mindent készen kapsz, már csak a mosolyok bezsebelése lesz a Te dolgod. ;)

--------------------------------------------------------------------------------------
VÁSÁRLÁSI TUDNIVALÓK:

- Minden termék kézi varrással készült, aprólékos és igényes munkával. A termékek hátát 90%-ban kecske- ill. juhbőrrel fedem, 10%-ban pedig textilbőrrel (attól függően, hogy milyen szín illik a fülbevalóhoz).
-A "Shibori selyem", ill. a "Karácsonyi szettek" kollekciókban minden fülbevaló-akasztó nikkelmentes. A régebbi fülbevalókon igény szerint át tudom cserélni. Az újonnan feltöltött termékeken pedig automatikusan nikkelmentes akasztók vannak már.
- Akik már vásároltak tőlem tudják, hogy rendkívül rugalmas vagyok, ezért bármilyen egyéni kéréssel bátran forduljatok hozzám! Szívesen elkészítem a kiszemelt darabot más színben vagy más gyöngyökkel (természetesen a piaci elérhetőség függvényében).

- Minden terméket egy kemény kartonpapírból készült díszdobozba csomagolva légbuborékos borítékban adok fel, minden esetben ajánlottan (igény esetén elsőbbségivel).
- A megvásárolt terméket 1-3 munkanapon belül postára adom.

Jó nézelődést kívánok Nektek, és várlak Titeket vissza a folyamatosan bővülő kínálattal!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek