FEHÉR-PIROS  VIRÁGOS KARKÖTŐ - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
FEHÉR-PIROS  VIRÁGOS KARKÖTŐ - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
MINDEN ÉKSZER -25 % A KÉSZLET EREJÉIG! Akciós ár: 3.000 - 750 = 2.250 Ft A karkötőt 11/0-ás japán Toho gyöngyből készítettem. Apró virág minták, és itt-ott 8/0-ás gyöngyök díszítik. Hossza 19,5 cm, ezüst színű zárókupakkal és delfinkapoccsal záródik. Ha beleszerettél, kérhetsz hozzá nyakláncot is.
Összetevők

japán toho gyöngy, delfinkapocs


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

gyöngyfűzés, gyöngyhímzés


Jellemző
ékszer, karkötő, gyöngyös karkötő, toho, virágminta, herringbone, gyöngykupak

Színek

fehér, piros


Termékkód

4705454

Megvásárolt termékeidet előzetes telefonegyeztetést követően átveheted személyesen a visszaigazolásban megadott címen hétköznaponként 9-19.00 óra között. Itt készpénzben fizethetsz.
Kérheted a termékek postázását Foxpost automatába, illetve a futárszolgálattal házhoz szállítva, ebben az esetben banki előre utalást kérek. A szállításra a Foxpost mindenkori aktuális árai érvényesek.

A megvásárolt termékekről számlát állítok ki részedre. Ha esetleg bármi probléma felmerülne a termékek minőségét, színét, méretét, stb. illetően, meg fogjuk találni a kölcsönösen előnyös megoldást.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Foxpost házhoz szállítva előre utalással (xs-s méretre)
2 400 Ft 2 400 Ft

Készítette

Sutebaba

Sutebaba

Ha valamire vágytam, elkészítettem magamnak. Most érted dolgozom, az a célom, hogy örülj termékeimnek.

5 (43)

Sutebaba boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon elégedett voltam. Gyönyörű egyedi munka. Csak ajánlani tudom. Amiben biztos vagyok, fogok tőle vásárolni még! Boros Mariann”

Fancsy73

Elérhető: 1 db

Sutebaba további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek