„Duna” sorozat lágyabb, ezüstösebb darabja 200x45 cm Energiában csendességet, nyugalmat, egyensúlyt kölcsönöz viselőjének. Hernyóselyem...

kézműves termék, készítette: Zafiira
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: hernyóselyem
technika: selyemfestés, varrás

SelyemMágia "Duna" selyemsál

SelyemMágia "Duna" selyemsál leírása

„Duna” sorozat lágyabb, ezüstösebb darabja
200x45 cm
Energiában csendességet, nyugalmat, egyensúlyt kölcsönöz viselőjének.
Hernyóselyem, pongé 5 anyagra, kézzel festett, méteráruból szabott, egyedi tervezésű darab.
Egyedi, nem utánrendelhető.
A sálat interlock varrattal dolgoztam el.

Tisztitása kizárólag kézzel, langyos vizben, folyékony mosószeres, esetleg samponos vizben. Fektetve száritható, vagy rögtön mosás után nedvesen vasalandó.

A selyem szine a fotókon viszonylagos, a szinek a kijelzők minőségétől függően is változhatnak.

SelyemMágia "Duna" selyemsál jellemzői

kézműves termék, készítette: Zafiira

színek

termékkód
3380535

feltöltve
2019. március 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

SelyemMágia "Duna" selyemsál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft

SelyemMágia "Duna" selyemsál alkotója: Zafiira

Zafiira
A SelyemMágia kínálatában általam, kézzel megfestett hernyóselyem kiegészítők sorakoznak. Megrendelőim, vásárlóim sokszor van, hogy egy szinkombinációval, egy formamegjelöléssel, vagy csak egyetlen fogalommal látnak el, amelyből hála nekik, kellő művészi szabadsággal álmodhatom meg viseleti darabjaikat, vagy épp dekorációs selyemfestményüket. De amikor nagy ritkán például kézműves vásáron jelenek meg, elkerülhetetlenül jelenik meg a kérdés: pasztell színű nincs??? Nincs! - a válaszom :) A 21. század hölgyei, nők, anyák, lányok, asszonyok, nem győzöm hangsúlyozni, nagyon nagy kihívással és terheléssel teli életet élnek ebben a mai világban. Ehhez képest viszont, amekkora erőt ez tőlük megkíván, úgy látom, még mindig az alapbeállításuk az évezredes kiszolgálás. Az első a család, a szülők, a munkahely, a gyerek, az otthon és így tovább. A viseletük pedig? Pasztell színű..., farmer...., és ugye a női ruhatárban is örök klasszikus: a fekete! Félreértés ne essék, magam sem vagyok kivétel! De ahogy a barátaimat kérdezgettem a megfigyeléseimmel kapcsolatban, azt a megállapítást vontuk le: az emberek álcázzák magukat hosszú távon. Ma, a 21. században igenis kijelentem, hogy MEGÉRDEMELJÜK a mindennapi luxust. Egy darab SELYMET, a selymen SZINEKET! Megérdemeljük a selyem védelmét, kényeztetését, a színek, formák töltését, többletét. Amikor az emberek jó része összeesküvéselméletekkel próbálja elmagyarázni, hogy ki/mi miatt fáradt, gyenge, neadjisten beteg, vagy érzi rosszul magát a bőrében, a kapcsolataiban, engedjük meg magunknak, hogy a mindennapi luxus apróságát belopjuk az életünkbe. A viselet varázsát. A festett selyem márpedig varázslatos?? Farkas Szmola Ildikó selyemfestő

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek