Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu
Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu
Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu
Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu
Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu Szivárványos pitypangok művészi nyomat - falikép -  - Meska.hu
A faliképre a szivárvány minden színével festettem meg a pitypangokat, amint éppen szélnek eresztik bóbitáikat. A háttért szintén több szín átmenetével festettem meg, halványa, mint egy fuvallat. A4 méretű (21x29,7 cm) művészi nyomat kifutó széllel, így bármilyen A4-es méretű keretbe el tudod helyezni (pl. Ikeás keretek, vagy fotós boltokban készen kapható keretekbe). A nyomat 250 g-os műnyomó papírra készült, így gyönyörű élénk színeket láthatsz viszont. Limitált kiadású művészi nyomat, maximum 50 db-ot készítek belőle. A nyomatokat a hátukon aláírom, és sorszámozom is, ezzel hitelesítve azt. Az eredeti festményt akvarellel festettem, saját ötlet alapján. A képeim meseszerűek, de ez nem jelenti azt, hogy csak gyerekszobában képzelhetőek el. A lakás bármely pontján felvidítja a napodat, és mosolyra derít. A papír alapú képet celofánba csomagolva szállítom, illetve kartont teszek mögé, hogy védve legyen. Keret nem tartozik a képhez. Természetesen az itteni képen látható vízjel a vásárolt képen nem lesz rajta. Ha szeretnéd, keretezve is megveheted a képet, ez esetben 5 000 Ft-ba kerül a portéka (kerettel együtt a nyomat). Választható keretszínek: fekete vagy fehér. A keretben műanyag lap van a kép előtt, így védve azt, viszont a szállítás során nincs kitéve annak a veszélynek, mint az üveg, hogy eltörik.
Összetevők

papír


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Képzőművész termék


Anyaga:

Technika

festészet


Jellemző
színes, vidám, pitypang, szivárvány, tavasz, virág

Színek

sárga, narancssárga, tarka


Termékkód

2449949

Szállítási feltételek:
A csomagokat MPL futárszolgálattal szállíttatom hozzád.

Az MPL Csomagautomatás szállításról itt tudsz tájékozódni: http://www.posta.hu/csomagautomata
Itt leírják azt is, hogy pontosan hol találhatóak a csomagautomaták, de sok városban megtalálhatóak. Arra viszont felhívnám a figyelmet, hogy a csomagautomatában csak 4 munkanapig őrzik a csomagokat (sms-ben értesítenek, ha odaért), utána még 5 napig átveheted egy postán (amiről szintén sms-ben értesítenek, hogy pontosan hol).

A postapontok és a csomagautomaták helyeit itt tudod megnézni (felül csak azt hagyd kiválasztva, amit szeretnél): https://www.postapont.hu/vasarloknak/postapontok/

Garanciális feltételek:
Alkotásaim saját szellemi termékeim, garantáltan egyedi terméket vásárolsz.
A termékeimet mindenkor a legkörültekintőbben csomagolom, de ha valamilyen rajtam kívülálló ok miatt a csomagolás és ez által a munkám megsérül, kérlek, jelezd felém, és orvosoljuk a problémát.

Ha a számlázási adataid nem egyeznek meg a szállítási adataiddal, akkor azt kérlek jelezd előre!

Személyes átvételre Várpalotán van lehetőség.
Személyes átvételt minden esetben előre egyeztessünk!


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Győr-Moson-Sopron megye)
0 Ft 0 Ft
MPL Csomagautomata előre fizetéssel
995 Ft 995 Ft
Postapontos szállítás előre fizetéssel
1 600 Ft 1 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 790 Ft 1 790 Ft

Készítette

VagyiGabriellaArt

VagyiGabriellaArt

Mesés művészet az örömteli napjaidért

5 (85)

VagyiGabriellaArt boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon tetszik a füzet, nem csalódtam.:) Jó minőségű és az üres lapoknak külön örültem, mert én szeretném megtölteni feljegyzésekkel a kisfiamnak.:)”

nemesimoni

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.