Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Horgolt sportos babacipő talphossz: 10 cm

Horgolt sportos babacipő talphossz: 10 cm leírása

késztermék, azonnal szállítható

Minőségi pamutfonalból horgolt, magasszárú, fűzős, babacipő, sportos fazonú. Divatos színben, saját színkombináció alapján készült. Talphossz: 10 cm. Kb, 3-6 hónapos babának jó. Kérésre elkészítem még 9-, illetve 11 cm talphosszal is, a legnagyobb méret rendelhető csúszásgátló talppal is. Elkészítési idő: 3-4 nap
Tisztítás: kímélő mosás alacsony hőfokon, formára igazítva szárítani.

Horgolt sportos babacipő talphossz: 10 cm jellemzői

kézműves termék, készítette: vadvirag680
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

termékkód
3286509

feltöltve
2018. november 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt sportos babacipő talphossz: 10 cm szállítása

A termék szállítását postai csomagküldeményként

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft
Postán maradó ajánlott levél előre utalással 800 Ft 800 Ft
Postán maradó elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 900 Ft 900 Ft

Horgolt sportos babacipő talphossz: 10 cm alkotója: vadvirag680

vadvirag680 Kedves Érdeklődő!
Köszöntelek a profiloldalamon. Ha van egy kis időd látogass el a boltomba, ahol horgolt termékeket kínálok eladásra amivel meglepheted szeretteidet, ismerőseidet, családtagjaidat és örömet okozhatsz nekik ezen termékek megvásárlásával, vagy éppen saját magad lepheted meg.
Három hobbim van. A horgászat, az olvasás, ezen belül nagyon szeretem az Agatha Christie könyveket. - Nemrég tudtam meg, (anyukám által ajándékozott könyvek révén) hogy a krimi koronázatlan királynője Mary Westmacott álnéven egy 6 kötetes lélektani regénysorozatot is írt, melynek 2. könyvét olvasom most. - A 3. pedig a kézimunka, amely szerintem az egyik legmegnyugtatóbb kikapcsolódási forma és önkifejező tevékenység. Ezen belül már többféle technikát kipróbáltam, a hímzéstől kezdve a keresztszemes kézimunkán át a kötésig, majd pár évvel ezelőtt kezdtem jobban belemerülni a horgolásba. És mivel szeretem a virágokat, megpróbálom a kettőt összekötni. Nagyon szeretem a színek adta lehetőségek tárházát, a harmóniát és a kettő kombinálásával igyekszem a lehető legjobbat kihozni magamból.
Végezetül, de nem utolsósorban kedves látogató, ha úgy döntesz, hogy megvásárlod valamely alkotásom, remélem ugyanolyan örömet lelsz benne, mint amilyen szeretettel készítettem el azt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: