Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig

Minőségi pamutfonalból horgolt, magasszárú, fűzős, babacipő, sportos fazonú. Divatos színben, saját színkombináció alapján készült. Tal...

kézműves termék, készítette: vadvirag680
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamutfonal
technika: horgolás

Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig

Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig leírása

Minőségi pamutfonalból horgolt, magasszárú, fűzős, babacipő, sportos fazonú. Divatos színben, saját színkombináció alapján készült. Talphossz: 9 cm. Kb, 0-3 hónapos babának jó.
Tisztítás: kímélő mosás alacsony hőfokon, formára igazítva szárítani.

Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig jellemzői

kézműves termék, készítette: vadvirag680
anyag

technika

termékkód
3286509

feltöltve
2018. november 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig szállítása

A termék szállítását postai csomagküldeményként

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft
Postán maradó ajánlott levél előre utalással 850 Ft 850 Ft
Postán maradó elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 900 Ft 900 Ft
MPL csomagautomata 900 Ft 900 Ft

Horgolt sportos babacipő talphossz: 9 cm 0-3 hóig alkotója: vadvirag680

vadvirag680
Kedves Érdeklődő!
Köszöntelek a profiloldalamon. Ha van egy kis időd látogass el a boltomba, ahol horgolt termékeket kínálok eladásra amivel meglepheted szeretteidet, ismerőseidet, családtagjaidat és örömet okozhatsz nekik ezen termékek megvásárlásával, vagy éppen saját magad lepheted meg.
Három hobbim van. A horgászat, az olvasás, ezen belül nagyon szeretem az Agatha Christie könyveket. - Nemrég tudtam meg, (anyukám által ajándékozott könyvek révén) hogy a krimi koronázatlan királynője Mary Westmacott álnéven egy 6 kötetes lélektani regénysorozatot is írt, melynek 2. könyvét olvasom most. - A 3. pedig a kézimunka, amely szerintem az egyik legmegnyugtatóbb kikapcsolódási forma és önkifejező tevékenység. Ezen belül már többféle technikát kipróbáltam, a hímzéstől kezdve a keresztszemes kézimunkán át a kötésig, majd pár évvel ezelőtt kezdtem jobban belemerülni a horgolásba. És mivel szeretem a virágokat, megpróbálom a kettőt összekötni. Nagyon szeretem a színek adta lehetőségek tárházát, a harmóniát és a kettő kombinálásával igyekszem a lehető legjobbat kihozni magamból.
Végezetül, de nem utolsósorban kedves látogató, ha úgy döntesz, hogy megvásárlod valamely termékem, remélem ugyanolyan örömet lelsz benne, mint amilyen szeretettel készítettem el azt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek