'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal

Macskamániások figyelem! Festetlen (természetes) szürke alapon fekete és fehér macska figurák cica fej kerámia gombokkal díszítve, min...

termék, készítette: BARBARkilimArt
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: gyapjúfonal, pamut felvetőfonal, kerámia gomb, lenvászon, pamut heveder, réz hevederállító, mágneszár
technika: szövés, varrás

'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal

'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal leírása

Macskamániások figyelem!

Festetlen (természetes) szürke alapon fekete és fehér macska figurák cica fej kerámia gombokkal díszítve, mindez egy kézzel szőtt gyapjú táskán! Belsejét natur színű kézi szövésű lenvászonnal béleltem, a táska felül nyitott, mágneszárral csukódik. Natur színű széles pamut pántja réz hevederállítóval állítható. Kézzel varrva.

Méretek: kb. 27 cm széles és 31 cm magas, a pánt maximális hossza 124 cm (vállon átvetve is hordható), szélessége 4 cm, a kerámia macskagombok kb. 3,5x3 cm nagyságúak.

Tisztítás:

A gyapjú taszítja a szennyeződést, öntisztító! Ezért mosni nem kell, elég szellőztetni, a port kirázni vagy fagyba kitenni. Ha mégis mosásra kerülne sor, akkor csakis kézzel, langyos vízben, semleges mosószerrel javasolt.

'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal jellemzői

termék, készítette: BARBARkilimArt

technika

ajándék nekik

termékkód
3287792

feltöltve
2018. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal szállítása

Mivel termékeim méretüknél és súlyuknál fogva nem adhatók fel levélként, a szállítás legegyszerűbben futárszolgálattal történik, de természetesen rendelkezésre áll a postai feladás is, ennek ára azonban általában magasabb, még postán maradó küldemény esetén is.

Személyes átvételre Vácon és a Dunakanyarban (Verőce, Kismaros, Nagymaros) van lehetőség, valamint külön egyeztetéssel esetleg Budapesten, a Nyugati pályaudvar környékén.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

'CICÁZÓK' gyapjú táska kerámia macskafej gombokkal alkotója: BARBARkilimArt

BARBARkilimArt
Sárvári Barbara vagyok. BARBARkilim.Art alkotói néven kézműves szőnyegeket és egyéb lakástextileket, alkalmanként táskákat, tarisznyákat szövök leginkább gyapjúból és más természetes anyagokból, esetenként azonban, ha a felhasználás szempontjából előnyösebb, újrahasznosított fonalak is szóba jöhetnek.
Alkotásaimnál a hagyományos, autentikus stílust részesítem előnyben, ezért a szőtteshez felhasznált anyagon kívül igyekszem kerülni a kereskedelemben kapható kiegészítőket, és legfeljebb más kézművesektől származó dolgokat használni díszítésként. Így díszpárnahuzataim, táskáim, tarisznyáim legtöbbször gyári anyagok és fém alkatrészek nélkül készülnek, összevarrásukat is kézzel szeretem végezni. Mindazonáltal próbálok a valóságban is használható, a mai korba beilleszthető termékekkel előállni.
"Szőnyegszövő" képesítésemet 2009-ben szereztem a Hagyományok Házában. Szőtteseimet síkszövés (kilim) technikával készítem, az általam feldolgozott gyapjú esetében szeretem, ha az hazai, stílusomat tekintve pedig a népi motívumkincs éltetése - etno-art jelleg -, a szimbólumok nyelve, a jelbeszéd áll közel hozzám. Más népek eszköztárából is szívesen merítek ötletet. Színes, puha gyapjú szőtteseimmel szeretném melegíteni a testet és a lelket egyaránt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek