Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nagy kör kerámia medál

Nagy kör kerámia medál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Mandala jellegű, préselt mintát helyeztem el a klasszikus kör formára, ez teszi egyedivé ezt az ékszeremet. A fémes arany szín elegáns megjelenést biztosít a nyakék és viselője számára. Az arany mellett a mintában a kerámia alapszíne, a terrakotta villan meg, meleg tónusától harmonikusabb a nyakék.
Mérete: 5,7x0,5cm
Anyaga: égetett kerámia, fémes óaranyra (akril) festett, lakkozott
Sötétkék selyemzsinór 2mm-es, hossza: 23cm (x2) , melyet kérésre cserélek hosszabbra és/vagy más színűre, felár nélkül.
Egyedileg festett (a kerámián használt azonos fémes óarany akril festék és lakk) fa gyöngy díszíti, mérete 15mm, nikkelmentes ezüst színű gyöngykupakkal.
Minden kiegészítő fém antiallergén, nikkelmentes. (bronz zsinórvégzárók, karikák, 14mm-es delfinkapocs)
Élethű fotóra törekedtem, mint mindig. Esetleges árnyalatbeli eltérést okozhat a monitorbeállítás.
A megvásárolt ékszert a fotón látható egyedileg készült díszcsomagban, celofánban, buborékos borítékban, alaposan becsomagolva indítom útjára.

Nagy kör kerámia medál jellemzői

kézműves termék, készítette: KARASZIJUDITdesign
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3289082

feltöltve
2018. november 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nagy kör kerámia medál szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 650 Ft
Ajánlott, postán maradó, előre utalással 600 Ft 600 Ft

Nagy kör kerámia medál alkotója: KARASZIJUDITdesign

KARASZIJUDITdesign Szeretettel köszöntöm kedves Érdeklődő!

Festőművész, ékszerkészítő vagyok. 30 éve foglalkozom a számomra legkedvesebb anyaggal, technikával, a tűzzománccal. Elsősorban monokróm vagy komplementer színhangulat jellemzi a rekeszes és sgraffito technikával, fémmegmunkálással készült ékszereimet. Az utóbbi években a kerámia is szélesíti a kínálatomat. Ékszerek, díjak az eredményei ilyen irányú alkotó erőimnek.
Ékszereim tökéletes és egyénien stílusos kiegészítői a különleges alkalmaknak és a hétköznapoknak.

Művészi törekvéseimben, festészetemben is a természetből merítem a témát. Az évszakok, virágok, fák, utcarészletek atmoszférikus ábrázolásával a harmónia a legfőbb alkotó elem.
Tűzzománccal és pasztellel festek elsősorban, de olajjal és akvarellel is dolgozom.

Az emberi arcok sokfélesége gyönyörködtet, ezért vállalok megrendelésre portrérajzolást, -festést fénykép alapján.

A sok éves alkotói tapasztalat és elégedett vásárlói visszajelzés alapján nyugodt szívvel mondom:
Forduljon hozzám bizalommal!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: