Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sàmli kisfiúnak

Sàmli kisfiúnak leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kinek a neve kerüljön rá?

Ő egy kézzel készült különleges kis sámli, aki egy szerencsés kisfiúé lehet.
Magát a sámlit is mi készítettük, így egy felnőttet is elbír gond nélkül.
Kézzel festve, gondosan lakkozva várja az új kis tulajdonosát.
Megrendelés után, megírod nekem kinek a neve kerüljön a hajó es kincsesláda közé, és onnantól pár napon belül mar küldöm is.
Ideális es emlékezetes ajándék, Keresztelőre, szülinapra, de akár karácsonyra is!
Méretei: 30*20*19 cm
Nedves rongyal tisztítható.

Egyedi ötleted van? Más mintával szeretnél esetleg? Írj bátran!

Sàmli kisfiúnak jellemzői

kézműves termék, készítette: Zoriakforkids
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

termékkód
3290917

feltöltve
2018. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sàmli kisfiúnak szállítása

A termékemet átadom küldeni postaval, futárral, a mindenkori dijsabasnak megfelelően. Ez a termek méretétől fugg. Esetenként hétvégente Budapesten belül házhoz visszük egységesen 3000 Ft-ért. Személyes díjtalan átvételre Veszprémben van lehetőség.
Termékeim, samlik, polcok, es nagyobb ládák alapjait, mi készítjük, igy azok jelentősen jobb minőségűek es tartósabbak, mint azt a sima hobbi es barkácsáruházak boltokban kapható import alapok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Sàmli kisfiúnak alkotója: Zoriakforkids

Zoriakforkids Üdvözöllek Kedves Érdeklődő

Én egy kis családi vállalkozás női tagja vagyok. Párom asztalos, így remek és stabil kis bútorokat, ládákat készít nekem. Én megálmodom, megtervezem, ő pedig valóra váltja az elképzeléseim alapját. A festészet, a dekoráció mindig is közel állt hozzám. Immár pár éve itthon vagyok két kis aktív gyermek anyukájaként, és mellettük kezdtem el az apróbb termékek készítését, festését. Mivel anno párom is hobbiból kezdett fával foglalkozni, és mára már családunk fő tevékenysége, így remélem hamarosan nekem is fő állásommá válhat a festés. Szeretek új dolgokat kitalálni, kipróbálni, így boltom kínálatát is igyekszem napról napra bővíteni. Lesznek azonnal vihető termékek, de ha van egy elképzelés, ötlet, annak kivitelezésében is szívesen segítek!
kellemes nézelődést!

üdvözlettel:
Niki

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: