Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csíkos szív

Csíkos szív leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ha tetszik, ne késlekedj! Csak ez az egy darab van belőle!!!

Egyedi kézzel festett póló, színes, eredeti motívummal. Kiváló minőségű textilfesték felhasználásával készült - nem mosódik ki.

Mosása kifordítva 30°C-on, vasalása szintén kifordítva ajánlott.

A képen látható sötétkék csíkos póló márkája Tally Weil, anyaga 87% pamut, 11% polyészter, 2% elasztán. Nagyon kellemes viselet.

Ebben a kivitelben csak ez az egy S-es darab létezik!

A képet megrendelés alapján ráfesthetem más pólóra is.
S, M, L, XL-es méretekben rendelhető.

Bármilyen kérdéssel, kéréssel belső postán keress.

Paypal-es fizetés vagy bankátutalás is lehetséges a boltomban.

Csíkos szív jellemzői

kézműves termék, készítette: KykDesign
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2417760

feltöltve
2018. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csíkos szív szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 650 Ft 0 Ft

Csíkos szív alkotója: KykDesign

KykDesign Szia!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám.

Kriszta vagyok és egy nyugat-szlovákia faluban élek. Művészeteket kedvelő családból származom - nálunk mindig alkotott valaki. Régóta foglalkozom festészettel, de a textilfestés technikáját csak pár éve ismertem meg. Azóta leginkább pólókra, táskákra és tornacipőkre is szoktam festeni. Ezenkívül az utóbbi pár hónapban selyemfestést is elsajátítottam.

A festékek, amiket használok nagyon jó minőségűek, vasalással fixálódnak az anyagokba és nem mosódnak ki.

A festett tárgyak, amiket a boltomban találsz, éjszakánként készülnek, amikor a két örökmozgó kisfiam már alszik. Az alkotás számomra végtelen boldogságot jelent, aminél csak az jobb, ha az általam készült dolgok másoknak is örömöt okoznak. A legtöbb ihletet a természetből merítem, de sokszor egyszerű, mindennapos dolgok is inspirálnak.

Ami a pólókat illeti, pamut- de kevert anyagú pólókra is festek. Megrendeléskor emailben mindig előre jováhagyatom a pólót a vevővel.

A termékeim egy része készleten van. Ezeket fizetést követően postázom és 4-5 munkanap, míg Szlovákiából Magyarországra érnek.

Ha bármi megtetszik, de nem jó a méret, vagy más színkombinációt szeretnél, esetleg van konkrét ötleted, amit meg szeretnél valósítani, szívesen állok rendelkezésedre. A megrendelésre készülő termékek szállítási ideje 2-3 hét. Dolgozni rajtuk a pénzátutalást követően kezdek.

Ami a fizetést illeti, van K&H Bankos forintos bankszámlám, ahová utalhatod a pénzt. Esetleg Paypallel fizethetsz.

Több termék vásárlása esetén adok árengedményt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: