2 mm-es fekete paracordból font fülbevaló, mérete: 6 x 7 centiméter, + a szerelőkarika és az akasztó.

kézműves termék, készítette: particulARTist
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: paracord 2 mm, ékszerszerelék
technika: csomózás

particulARTist szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 03. 30-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Szőlőfürt fülbevaló

particulARTist szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 03. 30-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Szőlőfürt fülbevaló leírása

2 mm-es fekete paracordból font fülbevaló, mérete: 6 x 7 centiméter, + a szerelőkarika és az akasztó.

Szőlőfürt fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: particulARTist

technika

jellemző

színek

termékkód
2903635

feltöltve
2018. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szőlőfürt fülbevaló szállítása

A kiválaszott terméket postai úton ajánlott elsőbbségi előrefizetéssel 1-3 munkanapon belül teljesítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 480 Ft 1 160 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 1 060 Ft

Szőlőfürt fülbevaló alkotója: particulARTist

Az alkotó férfi és a László Péter keresztnevet kapta a szüleitől. A művészetek és az alkotás iránti vágyat, érzékenységet, készséget a nagymamámtól örököltem, aki festőművésznek készült, de a háború közbeszólt, és végül bölcsész lett. Gyerekként, kamaszként, sőt később fiatal felnőttként sok mindent kipróbáltam, de ezek amolyan fellángolások voltak, sosem ragadtam meg, mélyültem el semmiben. Néhány éve, érett férfiként bontakozott ki csak az "örökség" előbb a rajzolás, később a nemezelés technikájának tudatos tanulásával, majd önálló próbálkozások, alkotások: pasztell- és nemezképek, dísztárgyak, bőr- és faékszerek formájában. Mindig az alkotás kreatív folyamata érdekelt igazán, az az aktív idő, amíg egy elgondolás, ötlet az anyag megmunkálása során kézzel fogható valósággá válik. A paracorddal - ma már tudom, nem véletlenül - egy csomózástechnikai probléma megoldása kapcsán találkoztam, és mint egy mágnes vonzott a benne rejlő lehetőségekhez. A különleges anyag egy pillanat alatt magával ragadott, és azóta alkotói tevékenységem meghatározó elemévé vált. Nem törekszem újabb és újabb divatirányzatok követésére, ékszereim reményeim szerint azt a saját stílust tükrözik, ami az anyagok határtalan szín- és formavilága felfedezésének öröméről tanúskodik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: