Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Akciós Fa Kedves felhő rusztikus családi hullámos natúr egyedi design faragott gyümölcsös zöldséges fatál fatálca

Akciós Fa Kedves felhő rusztikus családi hullámos natúr egyedi design faragott gyümölcsös zöldséges fatál fatálca leírása

késztermék, azonnal szállítható

Üdvözlöm ! Az általam elkészített fatál impregnált,emberbaráti anyagokkal készült. Részben kézzel faragott,fényezése: oliva olajos méhviasz. Magassága : 5 cm,szélesség : 30 cm,hosszúság : 53 cm. Súly : 0,40 kg.Sajnos fotózásban nem igazán vagyok jó !

Akciós Fa Kedves felhő rusztikus családi hullámos natúr egyedi design faragott gyümölcsös zöldséges fatál fatálca jellemzői

kézműves termék, készítette: Fadesign
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3294159

feltöltve
2018. december 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Akciós Fa Kedves felhő rusztikus családi hullámos natúr egyedi design faragott gyümölcsös zöldséges fatál fatálca szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Akciós Fa Kedves felhő rusztikus családi hullámos natúr egyedi design faragott gyümölcsös zöldséges fatál fatálca alkotója: Fadesign

Fadesign Üdvözlöm ! A nevem :Tóth Henrik Balázs. Ezt a Fadesign oldalt azok kedvéért hoztam létre akik szeretik a természet alkotta csodálatos alapanyagokból előállított dekorációs,és háztartási kellékeket.Jómagam ácsként kezdtem fával foglalkozni,majd valamivel később fafaragóként. Immáron húsz éve vagyok megfertőzve a famegmunkálás művészetének vírusával,de sohasem éreztem megterhelőnek sőt,kimondottan élvezem az ezzel járó lázat.Még nem tudtam ugyan elsajátítani a világ összes faműves technikáját mert még két évtized elteltével is találkozom újabb,és újabb módszerekkel,kivitelezési formákkal. Kérem tekintse meg szerény alkotásaimat melyeket Deák Ferenc egyik idézete motivált : / Nincs annál szebb mint amit a természet alkotott / .

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: