Csodás színekben pompázó kézzel készített mandala festés. Az alap formát szív alakú hobbibetonból öntöttem ki és erre festettem fel kéz...

kézműves termék, készítette: DottingArt
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: akrilfesték, hobbibeton
technika: festett tárgyak

Színes szív kézzel festett mandala

Színes szív kézzel festett mandala leírása

Csodás színekben pompázó kézzel készített mandala festés. Az alap formát szív alakú hobbibetonból öntöttem ki és erre festettem fel kézzel, vízhatlan (akril) festékkel az általam tervezett mintát különböző színekkel, mint ahogy az a képeken is látható.

Hossza : 9.5 cm
Szélessége: 9.5 cm
Vastagsága: 2 cm

Színes szív kézzel festett mandala jellemzői

kézműves termék, készítette: DottingArt

technika

termékkód
3295062

feltöltve
2018. december 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színes szív kézzel festett mandala szállítása

Sima (ajánlás nélküli) postázást csak a vásárló saját felelősségére tudok biztosítani. Budapest egyes részein ingyenes személyes átvétel is lehetséges.

A postai úton bekövetkezett hibákért felelősséget nem tudok vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 300 Ft 540 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 850 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 740 Ft 1 030 Ft

Színes szív kézzel festett mandala alkotója: DottingArt

DottingArt
Üdvözöllek!

Kellemes böngészést kívánok az általam készített és/vagy dekorált dísztárgyak között.

Alkotásaim egyediségét a formák, színek és motívumok különböző kombinációi adják, az újdonság érzését adva ezzel minden darabnak. A kézzel festett mandala és egyéb motívumok az általam hobbibetonból kiöntött formákra vagy az utamba került kavicsokra kerültek, leggyakrabban a pontozótechnikát szeretem alkalmazni.
Szeretek színekkel dolgozni és akrilfestékkel maradandót alkotni, az így elkészült dísztárgyak tökéletesek az asztalra/polcra ajándéknak vagy saját magunknak, hogy mindig gyönyörködhessünk bennük.

A szabályos kiöntött formákra (illetve a természetben talált kavicsokra) festett díszítéseket kérésre újra el tudom készíteni, bármilyen színkombinációban.

Kellemes nézelődést és vásárlást!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: