2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu 2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu
2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu 2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu
2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu
2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu
2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu 2db TEXTIL TÁROLÓ sötétkék apró virágos 13x13x15cm  -  - Meska.hu
Pamutvászon anyagok felhasználásával készítettem ezt a tárolót. Falát merevítettem, de vékony maradt, kis helyet foglal. Sokféle felhasználása lehetséges, én még cserepes virágot is tettem bele, de fiókrendezőnek is jó... Kérésedre más anyagból, más mintával, más méretben is elkészítem. Nézd meg termékeimet, sokféle anyagból válogathatsz! Mérete: 13x13cm és 15cm magas. Visszahajtás után kb. 12cm magas.
Összetevők

pamutvászon, merevítő közbélés


Ára

/ pár


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

patchwork, foltvarrás, varrás


Jellemző
textiltároló, textildoboz, fiókrendező, nowaste

Színek

beige, kék


Termékkód

3475207


Eladó

Rózsahegyiné Bőte Mónika , 6500 Baja, Fehérló utca 33.

Kedves Vásárlóim!

A termékeket postai úton, ajánlott levélként vagy csomagként, vagy csomagautomatába tudom küldeni előre utalás után, de minden esetben e-mailben vegyük fel a kapcsolatot a félreértések elkerülése végett!

Személyes átvételre jelenleg nincs lehetőség. Ezt csak abban az esetben válassza, amennyiben több terméket vásárol és/vagy nem biztos a postázás módjában. Ezt később e-mailben megbeszéljük.

Itt találod a hozzád legközelebb eső csomagautomatát: https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso?types=postamachine




Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Bács-Kiskun megye)
0 Ft 0 Ft
Posta Pontra történő szállítás előre fizetéssel 2 kg-ig
1 090 Ft 1 090 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
1 550 Ft 1 550 Ft
Csomagautomatába előre fizetéssel (Magyar Posta)
889 Ft 889 Ft
Postán maradó
700 Ft 1 090 Ft

Készítette

rozsamoni

rozsamoni

Szívvel-lélekkel és kézzel készült termékek

5 (604)

rozsamoni boltja  ›

Róla mondták

“Alapos,gondos munkával készült csodaszép termék,nagyon elégedett vagyok!A vásárlás gyorsan,rendben zajlott.A készítőt csak ajánlani tudom mindenkinek!!”

remre

Egyedi rendeléseket is vállal

rozsamoni további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek