Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

5 soros, fehér kaláris

5 soros, fehér kaláris leírása

késztermék, azonnal szállítható

Hagyományos magyar népi gyöngyfűzés. Néptánchoz, népi énekesnek vagy egyszerűen a mindennapokra. :)

Minőségi cseh kásagyöngyből fűzve.
5 sorból áll, a sorok közel egyforma hosszúak.
Megkötője kézzel sodort, színtartó pamut hímzőfonalból készült.
Kislánytól a felnőtt méretig jó.
A megkötővel a kívánt hosszúságra beállítható: köthető szorosan a nyakra, de hosszabbra is hagyható.

5 soros, fehér kaláris jellemzői

kézműves termék, készítette: negykezes
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3296320

feltöltve
2018. december 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

5 soros, fehér kaláris szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

5 soros, fehér kaláris alkotója: negykezes

negykezes Kerekes Ibolya vagyok,
gyöngyfűző népi iparművész.

Főleg gyöngyékszereket készítek, de foglalkozom keresztszemes hímzéssel díszített üdvözlőlapokkal, edényfogókkal, apróbb "textildolgokkal" is.

Az itt kapható alkotások túlnyomó része zsűrizett.

Ha nyakláncot rendel, akkor jó tudnom, hogy milyen testalkatú, vagy kb. hányas ruhát hord, aki kapja, hogy annak megfelelő méretet tudjak küldeni. Örömmel venném, ha ezt már a megrendeléskor jelezné, de ha ez elmarad, akkor úgyis rákérdezek. :)

Ha más színű gyöngyöt szeretne, mint amilyen a meskás kínálatomban szerepel, nyugodtan írjon, kérdezzen belső üzenetben! Egyeztetünk, és ha meg tudom csinálni, megcsinálom. :)

Ugyanígy, ha több egyformára vagy hasonlóra lenne szüksége (akár gyöngyből, akár textilből),
vagy valamilyen rendezvényhez, vetélkedő díjazásához keres nem megszokott, igényes jutalmat, köszöntő vagy köszönő ajándékot (amit akár pályázaton is el tud számolni) nyugodtan írhat, kérdezhet!
Számlaképes vagyok, a posta is működik és a buborékos borítékot is föltalálták. :)

Szegeden élek, így személyes átvételre és fizetésre itt van lehetőség.

Postai kézbesítése esetén:
- A termék(ek) ára felett rendelésenként egyszer csomagolási- és postaköltséget számolok fel.
- Ha egyszerre több terméket rendel, és azt egy csomagban el tudom küldeni, természetesen csak egy csomagolási- és postaköltséget kérek.
Tehát a Kosár-ba tett termékeknél bármit is jelez a Meska rendszere, csomagonként csak egy postaköltséget kell fizetnie.
- Amikor a megrendelt termék(ek) ára és a postaköltség számlámra érkezett akkor adom postára a csomagot.
- A postázás után mindenképpen jelzem, hogy elindult a küldemény, és kb. mikorra várható.

Megrendeléskor Ön is, én is kapunk egy automatikus üzenetet a Meskától. Annak megérkezte után tudunk még egyeztetni, pontosítani a szállításról.

Amennyiben a megvásárolt termék igyekezetem ellenére csalódást okozott Önnek, és eláll a vásárlástól, kérem, hogy azt a kézhezvételtől számított 8 munkanapon belül írásban jelezze számomra!
Ebben az esetben amint sértetlen állapotban visszakapom a terméket, visszautalom a megrendelt tárgy(ak) értékét. A csomagolási- és postaköltséget azonban nem tudom visszautalni. Kérem megértését, hogy a visszaküldés költségeit Önnek kell fedeznie!

Remélem, hogy úgy Önnek, mint az Ön által megajándékozottaknak örömet tudok szerezni alkotásaimmal!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: