Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

napraforgós gyűrű

napraforgós gyűrű leírása

késztermék, azonnal szállítható

Aranysárga napraforgó gyűrű, nyarat idéző hangulat! Átmérője 2 cm. Szirmait egyenként formáztam fimo gyurmából. Állítható méretű, így biztosan jó Rád. Szolid elegancia, enyhe csillogás.... jó szívvel ajánlom.

napraforgós gyűrű jellemzői

kézműves termék, készítette: schlageraniko72
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
2745356

feltöltve
2018. december 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

napraforgós gyűrű szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

napraforgós gyűrű alkotója: schlageraniko72

schlageraniko72 Jó szívvel ajánlom egyedi, kézzel készített ékszereimet, evőeszközeimet, bögréimet, tolldíszeimet és a még megalkotásra váró termékeimet. Eddig ajándékba készültek és nagy örömömre szolgál, hogy sokan különös becsben tartják őket és használatuk színesebbé, vidámabbá teszi napjaikat.
Jómagam egy karácsonyi vásárban szerettem bele egy fimo gyurmával díszített kávésbögrébe és kanálba, ami azóta is feldobja kávézásaimat. Még nyaralásra is viszem magammal! Ez volt az ötletadó. Ma már én is gyúrom, sodrom a gyurmát, keverem a színeket, formázok és hagyom, hogy létrejöjjön az, ami éppen megszületésre vár.
Íme itt találod a Tündérkert darabjait, ha tetszik jelezd és a Tiéd lehet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek