Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

csillagos égbolt

csillagos égbolt leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Imádom a tömegközlekedést!....az egyetlen ideje a napomnak amikor valóban kilehet kapcsolni.
A gyerekekkel korán indulunk az intézményekbe,busszal és van úgy hogy még a csillagos égbolt kísér minket:)
Így rögzült ez a kép,és a "vörösen izzó" mintájára csillagosodott be az égbolt.

Méretek:
Medál:16 mm láncbújtatóval együtt,szélessége 15 mm.
A hozzá tartozó kígyólánc 45 cm-es.
Fülbevaló:teljes hossza 20 mm,szélessége 15 mm.
A csillagokkal körülvett apatit 5 mm-es.

Még egy rövid gondolat:
- mikor rátaláltam erre az ásványra " apatit" csak álltam és nem tudtam tőle elszabadulni.Ilyen kéket eddig még nem láttam,csak sejtettem hogy valahol lennie kell.Viszont a neve egyáltalán nem tetszett-apatit- valahogy az apátiával reagált egybe.
Most mikor írom ezt a pár sort megkerestem, vajon ez a mélykék kő miért kapott ilyen nevet?
"Kimozdít a tespedésből. Elindítja a folyamatokat....":)az apátiához semmi köze:)

Szeretettel ajánlom!

csillagos égbolt jellemzői

képzőművész termék, készítette: kajtarkinga
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
3106800

feltöltve
2018. december 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

csillagos égbolt szállítása

Kedves Vásárló!
Szállítás:Ékszereimet buborékos borítékban,ajánlva vagy értéknyilvánítással,elsőbbségiként nyomon-követhetőséggel postázom.
A csak ajánlva feladott küldemények elveszéséért felelősséget nem vállalok,a vételárat nem áll módomban visszatéríteni.Megértésed köszönöm.
10.000 Ft felett viszont mindenképp értéknyilvánítással postázom a megvásárolt ékszereket.
A kapott hivatkozási számot a vásárló részére is elküldöm,így tudni fogod,hol jár a küldemény.(A Magyar Posta honlapján megtalálod ezt a nyomonkövetési lehetőséget) Ennél biztosabb módját egyenlőre nem tudom a biztos kézbesítésnek.

A posta csomagautomatás akciós ára sajnos megszűnt!
A címzésnél fontos a név,telefonszám (erre küldik az átvételhez szükséges kódot),és hogy pontosan melyik postaautomatába kéred a csomagot,és mikor (hány napon belül) tudod átvenni!
Ebben az esetben is tudod előre utalással nálam rendezni a vételárat,és a postaköltséget ;az automatába pedig csak át kell venned a csomagot.
Ékszereimet ékszerdobozban,buborékos borítékban,postázom.

10000 Ft-os vásárlás felett a postaköltséget átvállalom,belföldi szállítás esetén.
25000 Ft-os vásárlás felett a postaköltséget átvállalom,európai országokba történő szállítás esetén.

Szállítási idő:1-3 munkanap. (a postán múlik)

Személyes átvétel: Budapesten,egyeztetett időpontban és helyszínen. (kb .kéthetente járok a fővárosban. ) Gyerekek néha-néha betegek,úgyhogy ezt igencsak rugalmasan kell kezelni.(utolsó pillanatban könnyen történhet változás!)Ezért szíves megértéseteket kérem!De igyekszem magam a megbeszéltekhez valamilyen módon tartani!

Ráckevén, munkanapokon,egyeztetett időpontban.

Átutaláshoz szükséges adatok: Bankszámlaszámom: 11773425 04572820 Tódor Kajtár Kinga
Egyedi megrendelést: 30% előleggel tudsz véglegesíteni.
Amennyiben a Meska oldalán keresel meg ötleteddel,csak azon keresztül teljesítem azt.

Garancia:Ötvöstechnikai hibákra (foglalt kő kiesése,forrasztás elpattanása) öt év garanciát vállalok.Habár még sosem volt rá szükség.Remélem a későbbiekben sem lesz.Ügyelek a nagyfokú precizitásra. Ezért kérlek a kapott nyugtát őrizd meg!
A kavics ékszerek pereme sérülékeny,foglalat kívülről nem védi,törékeny.(leejtésre vigyázz!) Ezt kérlek vedd figyelembe,ha ilyen ékszert választasz.
Savakra,lúgokra,kénes fürdőkre,mechanikai behatásokra (súlyzózás...) szintén vigyázz. Ha ilyen tevékenységet végzel inkább vedd le az ékszeredet.

Minőség:Ékszereim alapanyaga minden esetben 925 ezrelékes ékszerezüst (sterling silver ,ettől ha eltérek az adott ékszernél feltüntetem);amit mesterjeggyel és finomságjelzéssel látok el.

Nyugtát minden esetben adok!

Ha bármilyen kérdésed van ékszereimmel kapcsolatban tedd fel! Megpróbálok rá válaszolni.

Kajtár Kinga ötvös

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
posta csomagautomata 0 Ft 0 Ft

csillagos égbolt alkotója: kajtarkinga

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: