Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nyers színű kötött baba csizma

Nyers színű kötött baba csizma leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nyers (krém) színű, méhsejt mintával készült csinos babacsizma 3 gombbal, szélén kontraszt színű horgolással. Talp hossza 11-12 cm, felvéve, szára: 12-13 cm. Anyaga közepesen vastag, puha acryl fonal.
Saját terv alapján készült, garantáltan egyedi darab.

A termékeim minimális varrással készülnek, ahol csak lehet "körkötök", a fonal végeket láthatatlanul illesztem. Ez nem csak esztétikailag nyújt szebb eredményt, de a viselésük is kényelmesebb.

Igen kritikus vagyok a munkáimmal szemben, igyekszem hibátlan terméket kiadni a kezemből, ha a vásárló még sincs megelégedve a termékkel, kérem jelezze, minden probléma megoldható.

Egyedi elképzelések készítését is vállalom (más szín, méret, anyag).

5000 Ft feletti vásárlásnál a postaköltség felét, 10000 Ft után az egészet átvállalom.

Nyers színű kötött baba csizma jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsuzsannanagy
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
3287295

feltöltve
2018. december 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyers színű kötött baba csizma szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 1 900 Ft
Postán maradó csomag (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 700 Ft
Elsőbbségi levél előre fizetéssel 200 Ft 300 Ft

Nyers színű kötött baba csizma alkotója: Zsuzsannanagy

Zsuzsannanagy Magamról: kötök. Bár gyermekkorom óta orvosnak készülök, számomra az alkotás utáni vágy csillapíthatatlan kényszer. Minden kreatív tevékenységre nyitott vagyok/voltam, de a kötésnél leragadtam. Hobbiként indult, szenvedéllyé nőtte ki magát, türelemre nevel és megnyugtat.
Sokféle fonalat használok, de a kedvencem a gyapjú, rusztikus és romantikus egyben, sokat használom, baba holmikhoz természetesen inkább a puhább acryl, pamut vagy kevert fonalakat. Technikák közül a romantikusabb csipke és csavart minták a kedvenceim, de szeretek a színekkel is játszani. A minták egy része saját terv, így azok valóban egyedi darabok.
Amennyire lehet mellőzöm a csomókat vagy a varrást, "körkötök" és a fonalvégeket is "láthatatlan" illesztem, igyekszem a tőlem telhető legszebb munkát kiadni a kezemből. Ennek ellenére, ha a vevőnek mégsem nyeri el a tetszését a megvásárolt darab, csak jelezze, hogy mi a gond, minden megoldható, illetve célszerűbb előtte kérdezni, szívesen válaszolok bármire.
Végül remélem, hogy minden egyes megvásárolt darab ugyanolyan örömöt fog szerezni az új tulajdonosának, mint nekem a készítése.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: