Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Harmónia Mandala doboz - ajándék / teás doboz / teafilter tartó / ékszertartó / emlék / keksz / nászajándék

Termék ára: 3 990.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő
Elválasztó lapok kérése

db
kosárba teszem
egyedi kérésem van

Harmónia Mandala doboz - ajándék / teás doboz / teafilter tartó / ékszertartó / emlék / keksz / nászajándék leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

♥♥ 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES.

♥♥ 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig A J Á N D É K KALLIGRAFIKUS KÉPTARTÓ TÁBLA és INGYENES SZÁLLÍTÁS (lsd. utolsó kép).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A "mandala" szó a szanszkrit nyelvből ered és szent vagy mágikus kört jelent. A mandala szimbolizálja a Teremtőt, mint középpontot, mint minden Alfáját és Omegáját, amint koncentrikusan kibomlik belőle minden létező, létesülés, világ és teremtmény.

Visszafogott stílus, természetes harmónia, fába zárt mesék...

>>> Az egyik LEGKEDVELTEBB és a LEGTÖBBET RENDELT termékem a négyzetes dobozok, melyet a DEKORATÍV MINTÁK RENGETEG VARIÁNSA mellett a PRAKTIKUS MÉRETEI és lehetőségei miatt is nagyon szeretnek a Megrendelőim. A dobozhoz ajándékba adott fa választókkal Te magad tudod eldönteni, hogy 4 REKESZES OSZTÁSSAL VAGY ANÉLKÜL szeretnéd-e használni. Ezáltal rengeteg tárolási lehetőség közül tudsz választani!

>>> Van, aki ékszer- vagy kulcstartónak, apró kincsek, babaemlékek, első hajtincsek, fotók tárolására használja; van, aki varródoboznak, teafilter tartónak, legyen szó előre csomagolt vagy akár sima filterről; van, aki selyempapírral kibéleli és bonbonnal, házi készítésű mézeskaláccsal vagy más nyalánkságokkal tölti meg, mely nem utolsó sorban csodálatos ajándék is egyben egy kedves Szerettünknek!

~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~

Add stílusos és hangulatos ajándékdobozban a meglepetést Szerettednek legyen szó akár Anyák Napjáról, esküvőről, születésnapról, karácsonyról vagy épp a szerelmetek évfordulójáról! A siker garantált az egyedi és különleges kézműves termékeimmel! Még senki nem jött vissza panasszal ;)

~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~

A fadobozt akrilfestékkel, papírral, nyomdával és más egyéb eszközökkel tettem harmonikus hangulatúvá. A doboz fából készült, ezáltal időtálló és a lakkozása sem sárgul be rajta.

Az ajándékba hozzá adott, könnyen kivehető választókkal Te döntöd el, 4 REKESSZEL vagy ANÉLKÜL szeretnéd! Rekeszes változat esetén érdemes rögzíteni a választókat, kérésedre beleragaszthatom.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Hogy még személyesebb és egyedibb legyen a dobozod, kérheted EGYEDI BELSŐ FELIRATTAL is plusz költségek nélkül és az elkészítési idő sem tolódik el miatta.

M É R E T E I:

hossza x mélysége x magassága
15 cm x 15 cm x 8 cm

belső, hasznos méret:
13,5 cm x 13,5 x 5,5 cm

A mandala SZÍNEINEK JELENTÉSE:
-Szürke: lelki gyógyulás, szelídség, szeretet, hűség.
-Fekete: titok, megérzés, belátás, újjászületés
-Kék: elégedettség, ellazulás, harmónia

Több rétegben lakkoztam mattfényű, szagtalan, vízbázisú (ember és környezetbarát) lakkal, így nedves ruhával - áztatás és dörzsölés nélkül - tisztítható. Száraz helyen tárod és óvd a sugárzó hőtől! Apró alkatrészeket tartalmaz. A doboz a műhelyemben készült, mely állatszőr és dohányfüst mentes kis kuckó :)

Az ár a dobozra vonatkozik. A fotón szereplő többi tárgy csak dekoráció.

Ha megtetszett a forma, de más színben, mintával vagy épp csak festve, minta nélkül szeretnéd, írj nyugodtan üzenetet és egyeztetünk!

*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Barionos (bankkártyás) fizetés esetén visszajuttatom a szállítási díjat.

Harmónia Mandala doboz - ajándék / teás doboz / teafilter tartó / ékszertartó / emlék / keksz / nászajándék jellemzői

kézműves termék, készítette: szinharmonia
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
3263758

feltöltve
2018. december 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Harmónia Mandala doboz - ajándék / teás doboz / teafilter tartó / ékszertartó / emlék / keksz / nászajándék szállítása

♥♥ 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES. ♥♥
(érv.: 2018.11.19-től visszavonásig)
*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Barionos (bankkártyás) fizetés esetén visszajuttatom a szállítási díjat.

Minden tárgy egyedi darab, ezért két teljesen egyformát nem tudok készíteni, de igyekszem a képeken szereplő termékekhez nagyon hasonlót alkotni.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL:

Személyes átvételre BUDAPESTEN a metrók vonalán bármelyik megállóban, elsősorban du. munka utáni időszakban. Én a 3-as metró Ecseri úti megállójánál lakom, itt napközben is szinte bármikor át tudod venni a rendelésedet, rugalmasabb vagyok.

POSTAKÖLTSÉG:

♥♥ 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES. ♥♥
(érv.: 2018.11.19-től visszavonásig)

Csomagautomatába csak bizonyos méretű csomagok férnek, így ezt a szállítási módot nem tudom minden termékemnél garantálni!

Termékeimet csomagolás nélkül mértem le. A postaköltség csak tájékoztató jellegű, a küldés igényétől függően alakulhat.
TÖBB TERMÉK vásárlása esetén a postaköltség tájékoztató jellegű. Ha vásárlás előtt levélben érdeklődsz, kiszámolom a pontos díjat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
MPL futárszolg. Csomagautomatához 20 kg-ig előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft
MPL futárszolg. PostaPontra 2 kg-ig előre fizetéssel 1 090 Ft 1 090 Ft
MPL futárszolg. Házhoz 2kg-ig előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
MPL futársz. 1 munkanapos házhoz 2 kg-ig előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft

Harmónia Mandala doboz - ajándék / teás doboz / teafilter tartó / ékszertartó / emlék / keksz / nászajándék alkotója: szinharmonia

szinharmonia Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogatóm!

Cserháti Bianka vagyok, 27 éves és közel 12 éve készítek egyedi termékeket. Ezen idő alatt kipróbáltam már az üvegfestést, a gyertyaöntést, a pirográfiát, az üvegmatrica-technikát, a mozaikozást és a gravírozást. De szívszerelmem a decoupage-technika*. Az utóbbi időben találtam rá a vintage és a shabby stílus visszafogott, kecses és nőies világára. Nagyon romantikus alkat vagyok és ezek azok a stílusok, melyekben igazán meg tudom festeni azokat az érzéseket és hangulatokat, melyek bennem élnek. Nagyon szeretek fával dolgozni, de szívesen használom az üveget, kerámiát és a fémet is.

Termékeim színesek és vidámak, hogy mindenkiből a jókedvet csalják elő!

Örömmel, szeretettel és gondos odafigyeléssel készítem el egyedi alkotásaimat.

Remélem, egy-két termékem elnyeri szíved tetszését és vásárlóim között üdvözölhetlek!

Köszönöm, hogy elolvastál!

Mosollyal:
Cserháti Bianka (Szinharmonia)

*A decoupage (dekupázs vagy szalvéta-technika) egy olyan kreatív technika, melynek segítségével tetszőleges felületet díszíthetünk színes mintákkal, szalvétából, különféle papírokból kivágott motívumokkal stb.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: