Nefelejcsek - fém füles 3 inOne csatos táska

Anne Fém füles, csatos táskák - KÉSZLETEN! Nefelejcses - kézzel készült motívummal született legújabb fém füles, keretes, csatos táska...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: táska keret, merevítők, pamutvászon, cipzár, szerelvények, textilbőr, hímzőfonal, gyöngy
technika: varrás, hímzés

Nefelejcsek - fém füles 3 inOne csatos táska

Nefelejcsek - fém füles 3 inOne csatos táska leírása

Anne Fém füles, csatos táskák - KÉSZLETEN!

Nefelejcses - kézzel készült motívummal született legújabb fém füles, keretes, csatos táska a korábbinál most magasabb változatban. Romantikus stílus kedvelői részére akár ajándékba, akár magadnak, mert megérdemled szeretettel ajánlom :)

A külső rész puha, magas minőségű, halványszürke, különleges, szövésében geometria mintás olasz tweed szövet, a talprésze sötétkék szövet, a bélése világoskék a zsebeknél pedig mini virágmintás 100% pamutvászon, mely a külső résszel harmóniában áll. A belsejében egy cipzárral zárható zseb található az egyik oldalon, egy kettéosztott nyitott zseb a másik oldalon. Mind a külső, mind a belső anyagokat egyedileg vliesre szteppeltem, így tartása és puhasága tökéletes.

Handmade: A táska elejére a motívumot kizárólag kézzel készítettem; hímzőfonallal textilbőrökből varrtam fel applikációs technikával,hímzőfonallal, a táska szabásmintája saját tervezésű.

Mérete:
- kerete 24 cm, ezüst színű
- magassága a keretig 30 cm,
- szélesség a legszélesebb ponton 28 cm,
- talpmélysége 10 cm,
- a fém fül magassága + 10 cm,
- karabinerrel csatlakozó, állítható hosszúságú, kék színű textilbőr vállpánt is tartozik hozzá

HandMade by Anne

További készleten lévő táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Nefelejcsek - fém füles 3 inOne csatos táska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

termékkód
3079080

feltöltve
2018. december 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nefelejcsek - fém füles 3 inOne csatos táska szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 900 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 300 Ft 1 300 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 000 Ft 700 Ft
MPL posta csomagautomata 700 Ft 500 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 800 Ft 600 Ft
FOXPOST csomagautomata 600 Ft 500 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 000 Ft 700 Ft