Szövéssel készült táska. Mintáját a navajo indiánok szőtteseinek csillag motívumai ihlették. A táska mérete: magassága: 32 cm, széles...

kézműves termék, készítette: komodorka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: gyapjú, vászon
technika: szövés

Szövött, gyapjú táska

Szövött, gyapjú táska leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szövéssel készült táska. Mintáját a navajo indiánok szőtteseinek csillag motívumai ihlették.

A táska mérete:
magassága: 32 cm,
szélessége: 35 cm,
mélysége: 14 cm,
pántja: 80 cm hosszú.

Madeirás vászonbélésén mindkét oldalon zsebek találhatók. A táska zipzáral zárható.

Szövött, gyapjú táska jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka

technika

színek

termékkód
3301139

feltöltve
2018. december 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szövött, gyapjú táska szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Szövött, gyapjú táska alkotója: komodorka

komodorka
Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: