Tűzzománc technikával készített róka medál, nyaklánc. Mérete 5cm.

kézműves termék, készítette: Szitta
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: rézlemez
technika: tűzzománc

Róka nyaklánc

Róka nyaklánc leírása

Tűzzománc technikával készített róka medál, nyaklánc. Mérete 5cm.

Róka nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Szitta
anyag

technika

jellemző

színek

termékkód
3301322

feltöltve
2018. december 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Róka nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 450 Ft 450 Ft

Róka nyaklánc alkotója: Szitta

Szitta
1987. július 28.-án születtem Egerben, s egészen 20 éves koromig ott is éltem.

2009-ben Cserépfalura költöztem. A falusi környezet és a természet közelsége fontos szerepet tölt be életemben és művészetemben is egyaránt.

Már gyermekkoromban foglalkoztatott a rajz és a természet. Szinte csak állatokat, és a természettel kapcsolatos témákat rajzoltam, s ez a természetszeretet most is meglátszik képeimen.

Az általános iskolában eltöltött évek után a gimnázium kiválasztásánál is a hivatástudat vezérelt, így rajztagozatra jelentkeztem, majd az érettségi után rögtön bekerültem az Eszterházy Károly Főiskola rajz és vizuális kommunikáció szakára. Itt 2010-ben diplomáztam.

A festés és rajzolás mellett nagyon fontos szerepet kap életemben a természet és annak védelme. Régóta tagja vagyok, és tevékenyen részt veszek a Magyar Madártani Egyesület fajvédelmi programjaiban. Ez a tevékenység nagy hatással van művészi alkotásaimra is.

Festészetemet nem tudnám kategóriákba sorolni. Főbb témaköreim a körülöttem levő környezet, a falusi hangulat, az élőlények, s a természet szerves hulladékai pl.: állati csontok, vagy tárgyak, amelyek nap, mint nap körülvesznek.

Az elmúlt 1-2 évben tűzzománc ékszerek készítésével foglalkozom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek