Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Akciósan KÍNÁLOM :) New style, new collection! Középméretű Afrika mintás táska Pannikától!

Akciósan KÍNÁLOM :) New style, new collection! Középméretű Afrika mintás táska Pannikától! leírása

késztermék, azonnal szállítható

9850 Ft helyett.. EZ AZ EGYETLEN DARAB KÉSZÜLT EZZEL A Hímzés MINTÁVAL! Ha elkelt, ugyanilyen nem készül!
Új stílus, új kollekció jegyében készítettem a kocka forma táskámat, ami vállra vehető fazonra készült.
Biztosan sokan használtak már hasonló darabokat kézitáskaként.
Ők azok, akiknek nem kell elmondani, hogy milyen praktikus, jól pakolható fazon.

Minőségi pamutvászon külső anyagát, hímzéssel , gyöngyökkel díszítettem.
Vetexel erősítettem.
Talpát narancsszínű textilbőrből szabtam ki.
Bélése egy zsebet rejt, alul danulonnal steppeltem a jó tartás érdekében.
Akár kifordítva is használható!
Záródását, a szemben lévő oldalain elhelyezett, mágneszár és karabiner összekapcsolásával oldhatjuk meg.
Talp mérete: 24x24cm
Magassága: 25cm
Vállpántja: 85cm

Táska akcióm:
https://www.meska.hu/Shop/index/1502/53122

Akciósan KÍNÁLOM :) New style, new collection! Középméretű Afrika mintás táska Pannikától! jellemzői

kézműves termék, készítette: pannika
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3200207

feltöltve
2018. december 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Akciósan KÍNÁLOM :) New style, new collection! Középméretű Afrika mintás táska Pannikától! szállítása

A terméket postán, vagy futárral tudom küldeni!
A profil oldalamon leírtam a a választható postázási lehetőségeket, ha valami nem világos, jelezzetek, segítek. http://www.meska.hu/UserProfil/index/4845
Bármi probléma merülne föl, természetesen állok rendelkezésre.
Itt, belső üzenetben megbeszélhetjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 1 700 Ft
MPL csomag: Posta csomagautomatába szállítva 890 Ft 890 Ft
Postán maradóan, előre utalás után 750 Ft 1 100 Ft

Akciósan KÍNÁLOM :) New style, new collection! Középméretű Afrika mintás táska Pannikától! alkotója: pannika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: