Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Édes álom" pizsama...elefántos

Termék ára: 5 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Méret

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

"Édes álom" pizsama...elefántos leírása

késztermék, azonnal szállítható

Első darabja az "Édes álom" pizsama kollekciónak.Különlegessége, hogy a mintáját én festettem fel kézzel, textilfictollal, ami 30 °C- on mosható.
Kiemelkedően kedves darab számomra, de folytatás következik...
Méret:98
Más méretben is rendelhető
Cimkék :szatén selyem

"Édes álom" pizsama...elefántos jellemzői

kézműves termék, készítette: GIGYbaby
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
3306444

feltöltve
2018. december 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Édes álom" pizsama...elefántos szállítása

A mindenkori érvényes Posta és dpd futárszolgálat által meghatározott csomagküldési szabályok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 790 Ft 1 200 Ft
Postán maradó 999 Ft 1 700 Ft

"Édes álom" pizsama...elefántos alkotója: GIGYbaby

GIGYbaby Sziasztok!
Családanyaként-négy gyönyörű gyermek édesanyjaként- jómagam is megtapasztalhattam, hogy mennyire fontos kicsikéink konfortérzetének növelése a jó minőségű ruhácskákkal is. Kényelmes legyen, de cuki is, pihe-puha..., mindemellett azért kicsit különleges, egyedi is. Ha találsz ilyet, akkor bisztos nincs az ő méretében????
Nos, ezért fogtunk bele!
Szívvel-lélekkel összehoztuk a kreativitást, ötleteket az oly nélkülözhetetlen szaktudással.
Minden egyes ruhácska saját tervezés és saját kis kézműves kuckómban készítem elejétől a végéig!
Kedves anyukák, érdeklődők!
Örömteli, izgalmas ismerkedést a mi kis világunkkal, amely remélhetőleg hamarosan a tiétek is lesz.
GYGI baby
...................
Egy kicsit rólam:
Már gyermekkorban kezdődött a grafikával. Kiállításon jelentek meg a képeim.
Több kreatív hobby is vonzó lett számomra, leginkább a horgolás.MÉG MOST IS KEDVENCEM!
Majd a ruhakészítés területén tanultam tovább. Olyan nagyszetű oktatókkal, akik segítségével megtanulhattam a szakma minden titkát!
27 év szakmai tapasztalat garancia az általam készített ruhácskák jó minőségére, egyediségére.
Köszönöm a bizalmatokat!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: