Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hialuron hidratáló szérum

Hialuron hidratáló szérum leírása

késztermék, azonnal szállítható

Magas kis és nagy molekulájú hialuronsav tartalma nedvességmegkötő képességének köszönhetően feltölti a sejtek közti mátrixot, így mély és tartós hidratálást nyújt. Bio-aktív növényi hatóanyagai beépülnek a bőr mélyebb rétegeibe, így a bőr feszesebbé és teltebbé válik. Serkenti a kollagén termelődését fiatalosan rugalmas arcbőrt eredményezve.

Főbb összetevők: kis és nagy molekulájú hialuronsav, bio vadrózsaolaj, gemmoterápiás hatóanyag, bio damaszkuszi rózsavíz, bio kókuszvíz, B5 vitamin, ferulasav

A hialuron egy bőrünkben is megtalálható természetes nedvességmegkötő anyag, melynek termelődése idővel csökken. Olyan, mint egy mágnes, amely magához vonzza a nedvességet, így a vízhiányos, száraz bőr egyik legjobb barátja. Szérumunk a kis és nagy molekulájú hialuron mellett tartalmaz még:

bio vadrózsaolajat – fokozza a kollagén szintézist, növeli a bőr rugalmasságát, bőrfeszesítő, ránckisimító
bio damaszkuszi és fehér rózsavizet, bio kókuszvizet – anti-aging, bőrnyugtató, hidratáló
gemmoterápiás csipkebogyó rügykivonatot – a rügy a növény legértékesebb része, melybe a növény a jövőjét rejti el, ami lehetővé teszi a túlélését és szaporodását, megújítja az arc bőrét, csökkenti a hajszálértágulatok megjelenését
Ferulasav – erős antioxidáns, megköti a szabadgyököket
Panthenol – gyulladáscsökkentő, hidratáló
Az értékes hatóanyagok ezen kombinációja hatására a bőrfelszín feszesebbé válik, kisimul, a bőrfelszín megerősödik, ellenállóbbá válik.

Hialuron hidratáló szérum jellemzői

kézműves termék, készítette: Herbsgarden
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3119680

feltöltve
2018. december 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hialuron hidratáló szérum szállítása

A termékeket légpárnás borítékban postázzuk. A termékekre 100% garanciát vállalunk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 990 Ft 790 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 990 Ft 790 Ft
Foxpost automata előre utalással 590 Ft 290 Ft
MPL csomagpont előre utalással 590 Ft 290 Ft
Foxpost automata utanvéttel 790 Ft 390 Ft
MPL csomagpont utánvéttel 790 Ft 390 Ft

Hialuron hidratáló szérum alkotója: Herbsgarden

Herbsgarden Kedves Érdeklődő,

Szeretettel köszöntelek oldalamon, engedd meg, hogy magyar szokások szerint pár szót írjak magamról és termékeimről.
Több mint 15 éve végeztem kozmetikusként külföldön, ahol 4 évig tanultuk a szépségápolást, bőrápolást. Sok termékben csalódtam, vagy nem tartottam elég jónak, vagy valami mást is még belekevertem volna, hogy olyan hatása legyen, amit én elvárok tőle. Ezért kezdtem el krémet keverni, szappant önteni. Aztán a hobbim kinőtte magát, hosszú tanulás után végre főállásban is natúrkozmetikai termékfejlesztéssel foglalkozom; a bőrfiatalítás és ránctalanítás az erősségem.

Herbsgarden márkanév alatt kedvenc termékeimet találod. Kozmetikumaim magas beltartalmi értékkel rendelkeznek, vitaminokkal, tápanyagokkal, esszenciális zsírsavakkal, melyek feltöltik, regenerálják és szépítik a bőrt. 100% természetes, főként bio alapanyagokat használok, Hiszem, hogy minőségi terméket csak minőségi alapanyagból lehet készíteni. A termékek minden Európai Úniós engedéllyel és minőségi tanúsítvánnyal rendelkeznek, a budapesti Berlini Park-i laborunkban készülnek.

Fontos számomra, hogy a termék használata során látható, érezhető legyen az eredmény. A bőr struktúrája a növényi hatóanyagok használata során javul, kívülről épül újjá. Használom az aromaterápia jótékony hatását, a növényi olajokban, párlatokban, kivonatokban rejlő erőket, a kristályok energiáját.

Örömmel adok tanácsot, nyújtok segítséget, ha komolyabb bőrproblémád van, és személyre szabottan is elkészítem a szükséges kozmetikumot.

Fordulj hozzám bizalommal!
Both Tímea
kozmetikus, termékfejlesztő

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: