Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hibiszkuszos arcradír – 50g

Hibiszkuszos arcradír – 50g leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ha az arcod megújulásra vágyik, kezdd a kényesztést ezzel a kettős hatású arcradírral! A gyengéd radírozás és gyümölcssavas hámlasztás után bőröd újjászületik, üde és hidratált lesz.

Főbb hatóanyagok: Zsálya aromavíz, Bio hibiszkuszkivonat, Gyümölcssavak, Bio magőrlemény, Bio sheavaj, Bio szezámolaj, Bio ricinusolaj,

A kettős hatású hibiszkusz arcradír a bio magőrleményeknek köszönhetően kíméletesen tisztítja a pórusokat, magába vonzza a szennyeződéseket és nagyon finoman lecsiszolja a hámréteg felső rétegét. A bio feketeáfonya és feketeberkenye őrlemény magas arányban tartalmaz flavonoidokat, antocianidokat, ásványi anyagokat és vitaminokat, melyek növelik a bőr ellenállóképességét.

A benne található gyümölcssavak ezután kíméletesen oldják a bőr felszínéről az elhalt sejteket, így serkentve a sejtosztódást. Hibiszkusz arcradírunk alapja a magyar vegyszermentes gazdálkodásból származó orvosi zsálya aromavíz, mely antibekteriális, gyulladáscsökkentő, és pórusösszehúzó hatású. A bio hibiszkusz kivonat felerősíti a gyümölcssavak hatását, hozzájárul a bőr kíméletes kémiai hámlasztásához. Használatával a sejtek megújulnak, hidratáltakká válnak, fokozódik a bőr elaszticitása, serkenti a kollagén termelődését. Az eredmény feszes, tiszta, ragyogó arcbőr. Hatóanyagai (bio szezámolaj, bio ricinusolaj, bio sheavaj) regenerálják a bőrt, mely a kezelés után újjászületik, hidratált és sima lesz.

Használata:

Aknés, mitesszeres, pattanásos, zsíros bőrre hetente 1x, pigmentfoltos, normál és száraz bőr kiegészítő kezeléseként 2 hetente 1x.

A nedves bőrön alkalmazva laza kőrkörös mozdulatokkal radírozd le a bőrfelszínt, majd a bőr állapotától függően hagyd hatni a gyümölcssavas hámlasztásért. Érzékeny bőrnél 1 percig, normál bőrnél 2 percig, zsírosabb bőrtípusnál akár 3 percig is fent hagyható pakolásként, utána ajánlott bő vízzel lemosni.

INCI:
Salvia officinalis water, Butyrospermum parkii (shea) butter*, Sesamum indicum (sesame) seed oil*, Ricinus communis seed oil*, Cocos Glucoside, Glyceryl Oleate, Vaccinium myrtillus fruit/seed powder*, Aronia x prunifolia fruit/seed powder*, Glycerin, Polyglyceryl-3 dicitrate/ stearate, Hibiscus sabdariffa flower extract*, Cetyl Alcohol, Allantoin, Citrus paradisi oil*, Aqua, Vaccinium myrtillus fruit extract, Alcohol, Benzyl alcohol, Saccharum officinarum (sugar cane) extract, Benzoic acid, Citrus aurantium dulcis (orange) fruit extract, Citrus limon (lemon) fruit extract, Acer saccharum (sugar maple) extract, Sorbic acid, Limonene**, Citral**, Linalool**

* organikus gazdálkodásból, több, mint 70% bio összetevő

** illóolaj természetes összetevői

Hibiszkuszos arcradír – 50g jellemzői

kézműves termék, készítette: Herbsgarden
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3119697

feltöltve
2018. december 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hibiszkuszos arcradír – 50g szállítása

A termékeket légpárnás borítékban postázzuk. A termékekre 100% garanciát vállalunk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 990 Ft 790 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 990 Ft 790 Ft
Foxpost automata előre utalással 590 Ft 290 Ft
MPL csomagpont előre utalással 590 Ft 290 Ft
Foxpost automata utanvéttel 790 Ft 390 Ft
MPL csomagpont utánvéttel 790 Ft 390 Ft

Hibiszkuszos arcradír – 50g alkotója: Herbsgarden

Herbsgarden Kedves Érdeklődő,

Szeretettel köszöntelek oldalamon, engedd meg, hogy magyar szokások szerint pár szót írjak magamról és termékeimről.
Több mint 15 éve végeztem kozmetikusként külföldön, ahol 4 évig tanultuk a szépségápolást, bőrápolást. Sok termékben csalódtam, vagy nem tartottam elég jónak, vagy valami mást is még belekevertem volna, hogy olyan hatása legyen, amit én elvárok tőle. Ezért kezdtem el krémet keverni, szappant önteni. Aztán a hobbim kinőtte magát, hosszú tanulás után végre főállásban is natúrkozmetikai termékfejlesztéssel foglalkozom; a bőrfiatalítás és ránctalanítás az erősségem.

Herbsgarden márkanév alatt kedvenc termékeimet találod. Kozmetikumaim magas beltartalmi értékkel rendelkeznek, vitaminokkal, tápanyagokkal, esszenciális zsírsavakkal, melyek feltöltik, regenerálják és szépítik a bőrt. 100% természetes, főként bio alapanyagokat használok, Hiszem, hogy minőségi terméket csak minőségi alapanyagból lehet készíteni. A termékek minden Európai Úniós engedéllyel és minőségi tanúsítvánnyal rendelkeznek, a budapesti Berlini Park-i laborunkban készülnek.

Fontos számomra, hogy a termék használata során látható, érezhető legyen az eredmény. A bőr struktúrája a növényi hatóanyagok használata során javul, kívülről épül újjá. Használom az aromaterápia jótékony hatását, a növényi olajokban, párlatokban, kivonatokban rejlő erőket, a kristályok energiáját.

Örömmel adok tanácsot, nyújtok segítséget, ha komolyabb bőrproblémád van, és személyre szabottan is elkészítem a szükséges kozmetikumot.

Fordulj hozzám bizalommal!
Both Tímea
kozmetikus, termékfejlesztő

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek