Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Orgonalila horgolt sapka

Orgonalila horgolt sapka leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Igazán kislányos sapi született ebből a puha, lila fonalból. Csipkés mintájú, de mégis védi a fülecskéket a hűvösebb tavaszi széltől.A lila színhez bézs és bordó virágokat választottam. Bármilyen színben és méretben szívesen elkészítem Neked is.

Orgonalila horgolt sapka jellemzői

kézműves termék, készítette: Mirmo
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
2816145

feltöltve
2018. december 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Orgonalila horgolt sapka szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Orgonalila horgolt sapka alkotója: Mirmo

Mirmo Három kis gézengúz boldog édesanyja vagyok. Pár évvel ezelőtt szerettem bele a horgolásba. Egy nyári táborban tanultam meg horgolni a Waldorf Iskolába a gyerekektől és azóta a fonalak, minták rabja vagyok. Számomra kikapcsolódás, feltöltődés az egész folyamat a fonalak vásárlásától a kész mű megalkotásáig. Először a családomat árasztottam el szebbnél szebb sapkákkal, sálakkal, kesztyűkkel, majd a barátaimat boldogítottam egy-két horgolt darabbal. Készítettem már babatakarót, telefontartót, apró lábakra cipőcskét, virágtartókat és sorolhatnám még... De nem untatlak, inkább nézz szét a boltomban:) remélem Neked is tetszik.
Fotók: Kocsis Eszter

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: