Egyedi dekorációs tündér baba- Zíra

Zíra kb 15 cm magas drótból, textilből és gyapjúból készült dekorációs baba, vagy játék. A babán minden apró részlet kézzel készül, a...

iparművész termék, készítette: trilli
anyaga: textil, drót, gyapjú
technika: baba-és bábkészítés

Egyedi dekorációs tündér baba- Zíra

Egyedi dekorációs tündér baba- Zíra leírása

Zíra kb 15 cm magas drótból, textilből és gyapjúból készült dekorációs baba, vagy játék.
A babán minden apró részlet kézzel készül, aprólékos gondossággal kidolgozva.
Drótvázának köszönhetően végtagjai hajlíthatóak, leültethető, továbbá szobadíszként fel is lógatható.
Minden trilli- baba egyedi és egyszeri, másolat nem készül róluk.

Egyedi dekorációs tündér baba- Zíra jellemzői

iparművész termék, készítette: trilli

termékkód
3124458

feltöltve
2018. december 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Egyedi dekorációs tündér baba- Zíra alkotója: trilli

trilli
Kedves Látogató!
Örömmel üdvözöllek az én kis tündér-manó világomban. Szalóki Andrea vagyok, jelenleg egy, a Bakony lábánál fekvő kis falu mellett élek természetközeli környezetben. Itt készítem egyedi, saját tervezésű babáimat, "lényeimet". Babakészítő tevékenységem 2009- ben kezdődött, amikor elhatároztam, hogy otthon végezhető, önálló tevékenységgel szeretnék foglalkozni. A babakészítés adta magát- a "kreatívkodás" mindig is vonzott, szerettem színes textíliákkal fonalakkal dolgozni, alkotni... Nagyobb dekorációs babákkal, majd apró méretű karácsonyi angyalkákkal kezdtem, aztán jött a színes, röpködő tündérkék ötlete, és "víziója". Elkészült az első pár darab, majd sorra követték őket társaik, és mostanra több mint ezer baba született a kezeim között - mindegyik a maga utánozhatatlan egyediségében.. Nincs két egyforma arc, két egyforma karakter; sokszor magam is úgy érzem, a babáimnak külön személyisége van. Ők az én apró teremtményeim, akik köré az évek során egy egész képzeletbeli birodalom- Manóbirodalom- épült. Kialakult az Ő kis világuk, életük, amiben járnak- kelnek, tevékenykednek, örülnek, szeretnek, játszanak- az ő derűs, könnyed, bájos mesebeli világukban...