Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mosható betét-szett, bordó bébiplüss/ virágos 3 db

Mosható betét-szett, bordó bébiplüss/ virágos 3 db leírása

késztermék, azonnal szállítható

A bolti tisztasági és egészségügyi betétekkel "gondjaid" vannak? Nekem is. Illetve csak voltak! Én találtam magamnak egy remek megoldást, amit neked is szívből ajánlok!

A forma és méret megalkotását, saját jó fél éves termékteszt előzte meg. A második gyermekem születése után valami oknál fogva nem bírtam használni a bolti tisztasági és egészségügyi betéteket. Hajlamosabb lettem fertőzések elkapására is. Kellemetlen tüneteket tapasztaltam magamon.....Ekkor találtam rá a mosható betétre és varrtam magamnak.
Környezetbarát, hisz általa nem keletkezik felesleges szemét a háztartásban!

Ezekben a betétekben 1 réteg ZORB is található!
Erről az anyagról pár gondolat:
-az ezüstionos zorb antibakteriális és gombaellenes hatású is
-magában tartja a kellemetlen illatokat
-semmilyen toxikus kemikália nincs benne
-gyorsan és nagy mennyiségben képes a nedvességet magába szívni
gyorsan szárad
-két réteg Zorb nedvszívó képessége olyan mértékű, mint 4-5 réteg pamut frottír.

MINDÖSSZE 3 mm VÉKONY !!!

Szett tartalma:
2 db közepes :
25 cm hosszú, 20 cm széles. 2réteg nedvszívóval (bambuszfrottír+ZORB )
és PUL nedvességzáróval)
1790 ft/ db

1 db kicsi :
1 db kicsi betét:
22 cm hosszú, 19 cm széles. Összepatentolva 7,5cm széles. 2réteg nedvszívóval (bambusztfrottír+ZORB) + PUL nedvességzáróval.
1490 ft/ db

A betétek teteje, ami a testtel érintkezik, bébiplüss, alja színes, mintás pamutvászon.
Az anyagok avatottak, mosógépben 40-max. 60 fokon moshatóak. Szárítógépbe nem ajánlott tenni, a Pul es műanyag patent miatt. A betétek varrott fele hordható. ( A cimkém van a betétek alján, ami a fehérnemű fele lesz. )
Műanyag patenttal lehet a fehérneműre rögzíteni. Bősége állítható,dupla patenttal.
Részletes kezelési leírást is adok!

Mosható betét-szett, bordó bébiplüss/ virágos 3 db jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3274090

feltöltve
2018. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mosható betét-szett, bordó bébiplüss/ virágos 3 db szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia! A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.

Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 730 Ft 730 Ft
Személyes átvétel Sopronban és Harkán 0 Ft 0 Ft

Mosható betét-szett, bordó bébiplüss/ virágos 3 db alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: