Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu Fa családi ünnepek naptár - otthon & lakás - dekoráció - Meska.hu
35x15cm egy igazán különleges és jópofa családi, baráti ünnepek jelölésére szolgáló szépen ívelt fali naptár, 12 db 2.5x4cm kis ovális falapokkal az ünnepeltek neveinek:) A szalvéta mintájához illő dekor paint soft festékkel festettem és visszacsiszoltam. Transzferálással írtam rá az ünnepi alkalmakat, a hónapokat vékony alkoholos tollal. A kis falapok mindkét felét, élét is a szalvétán található színekkel festettem, majd az egészet lakkoztam. A falap hátsó felét alapoztam, lakkoztam. Kérésre további kis falapokkal, kis karikákkal kiegészíthető 80.-Ft/db áron.
Összetevők

dekor paint soft, transzfer oldat, szalvéta, ragasztó lakk, matt lakk


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 0 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
otthon & lakás, dekoráció, család, névnap, születésnap, ünnepek, évforduló, keresztelő

Színek

barna, beige


Termékkód

3860537


Eladó

Ádám Valéria, 1238 Budapest, Rézöntő u. 23.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 975 Ft 2 500 Ft

Készítette

csinaldmesike

csinaldmesike

Mai és retró termékek decoupage technikával

5 (106)

csinaldmesike boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon köszönöm az elkészített terméket, igazi telitalálat. :-) Egyéni igényekhez igazítva kaptam meg, minden, a házirend elkészítésével kapcsolatos kérésemet a készítő maradéktalanul teljesítette. Csak ajánlani tudom. ”

babco81

Egyedi rendeléseket is vállal

csinaldmesike további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek