Vágódeszka, tálalódeszka dió-, amerikai dió- és juharfa felhasználásával. Konyhánk dísze, jól mutat sajtok, sonkák tálalásához. Méretei...

kézműves termék, készítette: TothPeter13
rendelésre készül, elkészítési idő: ~0 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: diófa, juharfa, amerikai diófa
technika: famegmunkálás

Vágódeszka, tálalódeszka 2

Vágódeszka, tálalódeszka 2 leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Vágódeszka, tálalódeszka dió-, amerikai dió- és juharfa felhasználásával. Konyhánk dísze, jól mutat sajtok, sonkák tálalásához. Méretei: hosszúság: 35 cm, szélesség: 23 cm, vastagság 2 cm. Szállítási határidő: megrendeléstől számított 5 nap.

Vágódeszka, tálalódeszka 2 jellemzői

kézműves termék, készítette: TothPeter13

technika

színek

termékkód
2740987

feltöltve
2019. január 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vágódeszka, tálalódeszka 2 szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 660 Ft 1 880 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 310 Ft 1 530 Ft
1 440 Ft 1 595 Ft
1 090 Ft 1 245 Ft

Vágódeszka, tálalódeszka 2 alkotója: TothPeter13

TothPeter13
Tóth Péter vagyok, asztalos és faműves. Fő profilom kézműves termékek, dísztárgyak, használati eszközök készítése. Munkáimat egyediség és minőség jellemzi. Megtalálhatók köztük különleges ajándékötletek, céges ajándékok, reklámajándékok. Dísztárgyaimmal kiszolgálok szállodákat és vendéglátóhelyeket, szövőkeretekkel és egyéb kézműves termékeimmel pedig iskolák és óvodák rendeléseit várom. Tárgyaim tervezésénél és készítésénél fontosnak tartom a finom megjelenést, a megfelelő anyagválasztást és a precizitást. Szeretem a letisztult formákat és a fafajták keveredését is. Munkáimat népi iparművészeti és népművészeti kategóriában zsűriztetem. Egyedi megrendeléseket is fogadok. Köszönöm, hogy megtisztelt látogatásával!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: