Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu Fehérnép-ujjas csángó (fekete) - ruha & divat - női ruha - blézer & kosztüm - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
Hosszú évekig vágytam egy csángó keresztgyermekre, de mindig latolgattam, halogattam...majd ráleltem Máthé Kriszta írásaira, s nem volt többé kérdés, legyen-e, így lett nekünk egy Naomink. Az ő tiszteletükre született meg elfogult magam véleménye szerint a legszebb ruhadarabunk: a Csángó Fehérnép. Jómagam terveztem, szabad kézzel rajzoltam meg az ősi formákon alapuló mintáját is. Hónapokig kutattam, figyeltem a csángó viseleteket, díszítéseket, mielőtt ceruzát ragadtam. Szívemnek ez a legkedvesebb Fehérnép ruhadarab, fogadjátok szeretettel, mert tiszta szívvel született. Lágy esésű, rugalmas, ún. warmkeeper anyagból varrott, karcsúsított női ujjas. Belül kötött pamut, kívül nagyon puha, szőrös, tükörbársony hatású, nyírt kelme. "Kályhameleg", 5 fokig garantáltan melegít.  Díszítése Fehérnép szabadkézi rajza, archaikus csángó minta, színeiben megőrizve az eredeti csángó színvilágot, mely a mandzsettákon is végigfut. A hímzés színtartó selyemszállal készült. Arany, ezüst, vagy bronz díszgombokkal záródik. Jogvédett termék. 36, 38, 40, 42, 44, 46-os méretekben készül. VÁSÁRLÁS ELŐTT AZ AKTUÁLIS KÉSZLETRŐL BELSŐ LEVÉLBEN ÉRDEKLŐDJ, KÉRLEK!
Összetevők

warmkeeper anyag, szatén sújtászsinór, fémgomb, varrócérna, selyem hímzőszál


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Iparművész/design termék



Technika

hímzés, varrás


Jellemző
ruha & divat, női ruha, blézer & kosztüm, hímzett, népi, vászon, csángó, moldva, folk

Színek

fekete, piros, zöld


Termékkód

3262417


Eladó

Magyar Betyár Kft., 8900 Zalaegerszeg, Bóbita utca 25.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Zala megye)
0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 700 Ft 1 700 Ft
Futárszolgálat utánvéttel
2 200 Ft 2 200 Ft

Készítette

fehernep

fehernep

A szeretet világot teremt a világban, helyet virágzik, melyet otthonnak hívunk: Világnak Virága...

5 (1502)

fehernep boltja  ›

Róla mondták

“Köszönöm a gyors szállítást, a kedves ügyintézést. A blúz igényesen kidolgozott, szép darab. Köszönöm”

elauko

Egyedi rendeléseket is vállal

fehernep további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek