Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mellény

Mellény leírása

késztermék, azonnal szállítható

A legfinomabb ausztrál merino gyapjúból nemezeltem a mellényt. Saját festésű kékes, zöldes árnyalatú, fénylő, könnyű, puha darab.Mindkét oldala hordható.
Tartozik hozzá kézelő, nyaklánc s fülbevaló is.
Kicsi méret, 34-36-os.
Az ár a kiegészítőket is tartalmazza.

Mellény jellemzői

kézműves termék, készítette: Levendula7
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3032608

feltöltve
2019. január 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mellény szállítása

Minden termékre hat hónap garanciát vállalok, szükség esetén javítom, cserélem.
A vásárolt termék átvehető személyesen is, postázom is, amely postázásra a mindenkori postaköltség érvényes. Ezért a postaköltség rovatba, mivel nem tudható előre, mindig ugyanazt a költséget írom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 10 Ft 10 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 100 Ft 200 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 100 Ft 200 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 100 Ft 200 Ft

Mellény alkotója: Levendula7

Szeretettel üdvözöllek a boltomban!

Amikor felfedeztem a gyapjú, a nemezelés csodáját, teljesen elbűvölt annak a lehetősége, hogy a különböző tárgyak alapanyagát is én készíthetem. A gyapjú puhasága, finomsága, melegsége, végtelen variálhatósága a mai napig kimeríthetetlen élmény számomra. Legszívesebben semmi mást nem csinálnék, csak nemezelnék, nemezelnék...nemezelnék...

Minden darab egyedi, saját tervezésű és készítésű, mindegyikből csak egy van, max. hasonlót tudok készíteni.

Örömmel fogadok megrendelést is, ha az általam teljesíthető.

A szállítási költség a mindenkori postaköltséghez igazodik.
Természetesen postázom is a termékeimet, a termékeknél feltüntetett egyedi szállítási móddal ellentétben. /vmi miatt nem jelez ki a rendszer egyebet./

Köszönöm, hogy benéztél hozzám, kellemes nézelődést kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: