ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1

Chameleon Shopping Bag/Backpack - ÚJ - KÉSZLETEN! Az idei kollekcióban a nagy pakolós shoping táskát ötvöztem, nagy pakolós hátizsákka...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: szövet, textilbőr, merevítők, mágnespatent, cipzár, szerelvények, pamutvászon
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1

ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1 leírása

Chameleon Shopping Bag/Backpack - ÚJ - KÉSZLETEN!

Az idei kollekcióban a nagy pakolós shoping táskát ötvöztem, nagy pakolós hátizsákkal, újraterveztem és létrehoztam egy új modellt, melyet Chaméleonnak neveztem el. A nevét azért kapta mert elsősorban egyedi szín- és minta összeállításokat szeretnék készíteni ebben a kollekcióban, általában a táska külső része három különféle textilből készül. Mindig más-más arcát fogom megmutatni Nektek. Méretét tekintve hatalmas pakolós.

-Teljes magassága: 50 cm,
-Szélessége: 28-30 cm,
-Talpa: 30x10 cm,
-Állítható pánt 80-145 cm-ig szabályozható hevederre varrt textilbőr,
-Kézi pánt: 34 cm textilbőr

A táska 5:1 többféleképpen viselheted:
- rendelkezik egy rövid textilbőr pánttal, ha kézben szeretnéd hordani - hossza 34 cm
- tartozik hozzá egy levehető állítható hosszúságú hevederre varrt textilbőr vállpánt
- viselheted a táska teljes nagyságában hátizsákként és ugyanígy shoping táskaként,
- viselheted a felső részt lehajtva kisebb hátizsákként, oldaltáskaként, válltáskaként.
- lehajtott méretben belefér egy normál méretű - 15"-os laptop 38x25x2,5 cm-es próbáltam
- a felső részén belül mágnespatent zárja, lehajtott állapotban + a karabineres pánt
-a külső eleje közepén lévő szövet rész két nagy zsebet takar, mely tépőzárral zárható
-unisex

A ROUTE 66 mintás vásznat már korábban is használtam, most a táska felső részének külső oldalán jelenik meg, a belső felén vastag szövet béleli. A táska középső részén a sötétszürke szöveten az amerikai zászlóból ragadtam ki részleteket, melyek applikációs technikával jelennek meg. A táska talprésze vastag alábélelt textilbőr. Nem volt könnyű dolgozni vele, a vastag alapanyagok megnehezítették a munkát.

A táska belsejébe szürke alapon fehér csillag mintás pamutvászon bélés került egy cipzáras, két nyitott zsebbel, közötte tollőrző rekesszel.

A teljes táska vastag, magas minőségű bútorszövet és bútoripari textilbőr felhasználásával készült.

HandMade by Anne 2019/01

További hátizsákok készleten: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51727

ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1 jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

színek

ajándék nekik

termékkód
2904524

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1 szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 860 Ft 1 000 Ft

ROUTE 66 - Chameleon shopping backpack 5:1 alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: