Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mustársárga nyaklánc

Mustársárga nyaklánc leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Mustársárga nyaklánc, kenderből, ezüst vagy bronz színű kiegészítőkkel...
Méret: 28cmx10cm
A táska csak fotós kellék!!

Mustársárga nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: garka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

technika

színek

termékkód
3333674

feltöltve
2019. január 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mustársárga nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 600 Ft

Mustársárga nyaklánc alkotója: garka

garka Garamvölgyi Tündének hívnak, innen ered a garka név választása...
Ékszereim kenderből készülnek, kézzel varrva, aprólékos munkával. Egy-egy ékszer elkészítése, több órát is igénybe vehet, a nagyobb darabok pedig napokon át készülnek. A munkámban leginkább a népies vonal érvényesül, de emellett a letisztult, minimál stílus is hatással van rám, így e kettősség jellemzi a garka ékszereket.
Nagyon szeretem a kender egyszerűségét, természetességét. Könnyen kezelhető, rengeteg lehetőség rejlik benne. A kendervarrás technikáját, lassan már 8 éve fejlesztgetem.
Eleinte csak natúr kenderrel dolgoztam, majd elkezdtem színezni a kendert és a színekkel számtalan lehetőség nyílt meg előttem.
Eddig még nem találkoztam hasonló technikával, szóval, nagyon érdekes megtapasztalni, kitanulni, hogyan viselkedik a kender, varrás ill. festés közben. Ékszereimet textilfestékkel színezem, de egy ideje, a növényi alapú festéssel is kísérletezem (bodza, mezei zsálya, tea, kurkuma, diófalevél). Hihetetlen milyen örömet okoz a növények szedése, gyűjtése, kifőzése, majd maga a festés, szárítás. Csodás érzés, hogy egy adott növénnyel, több árnyalatot, esetleg többféle színt is el tudok érni. Sokszor nem olyan színű lesz a kender, mint amilyet eredetileg szerettem volna, de ettől még izgalmasabbá, játékosabbá válik a festés.
A kendervarrás mellett, kísérletezem a kender szövésével, fonásával is. Nagyon izgalmas dolgok vannak alakulóban.
A természettel való harmonikus együttélést, a környezetvédelmet nagyon fontosnak tartom és szeretném, ha mindez a munkámban is megmutatkozna. Nagyon inspiráló számomra a természetben eltöltött idő. Igyekszem mindent megformázni, amit a természetben megfigyelek, amivel a természetben kapcsolatba kerülök. Fontos szempont ugyanakkor, hogy ékszereim ne csak formailag kapcsolódjanak a természethez, hanem az általam felhasznált alapanyag is környezetbarát legyen.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: